Huawei juhtmevabad kõrvaklapid Freebuds 4i, valge

132,00

Laos

Tootekood: 2040760 Kategooria

Kirjeldus

  • Premium disain – väike ja modernne
  • Intelligentne ja dünaamiline aktiivne mürasummutus
  • Kuni 10 tundi järjestikust muusikanaudingut
  • Puhas, kristallselge heli

Modernne, mini, mugav
Huawei Freebuds 4i on ergonoomiliselt disainitud nii, et need püsiksid kindlalt kõrvas. Tänu kergele disainile ei tekita need kõrvas ebamugavust – naudi muusikat ja tee käed-vabad kõnesid mitmeid tunde järjest.

Endassehaarav heli
Kõrvaklappide sensorid tuvastavad ja vähendavad keskkonnamüra – ükskõik, kui mürarikkas kohas Sa ka ei viibiks, saad keskenduda ainult oma muusikale. Tänu kahe mikrofoniga disainile vähendavad kõrvaklapid tõhusalt välistingimustes tekkivat tuulemüra. Spetsiaalne beamforming tehnoloogia koos AI müravähendustehnoloogiaga püüab Su hääle selgelt kinni ka rahvarohkes keskkonnas. Tänu sellele kuuled ja oled kuuldav.

Jäta klapid kõrva
Freebuds 4i on varustatud spetsiaalse Environment Awareness režiimiga, mis võimaldab üheaegselt muusikat kuulata, aga ka keskkonnast teadlik olla näiteks tihedas liikluses kõndides.

Täida terve päev muusikaga
Lae klappe ühe korra ning naudi kuni 10 tundi kuulamisrõõmu. Tänu kiirlaadimisele saad vaid 10 minutiga veel 4 tundi muusikanaudingut ning kaasaskantav laadimiskarp kannab endas veel 12 tundi akukestvust.

Väike, aga vägev
Tänu Huawei FreeBuds 4i ülitundlikule membraanile, mis on hoolikalt häälestatud autentse, tasakaalustatud heli edastamiseks, ning võimsa bassiga 10 mm dünaamiliste elementidele on kõrvades kosta iga noodi sära.

Madal latentsus
Tänu madala latentsusega ühendusele saad kindel olla, et mänge mängides ja videosid vaadates käivad heli ja videopilt alati käsikäes, ilma lag’imiseta.

Lihtne ühendamine
Ava laadimiskarp ning Su telefoniekraanil avaneb hüpikaken, mille kaudu saad kõrvaklapid telefoniga ühendada. Ühenda vaid korra ja edaspidi ühenduvad kõrvaklapid telefoniga automaatselt.

Puutetundlik juhtimine
Mõlemad kõrvaklapid on varustatud integreeritud puutetundlike sensoritega, mille abil saad muusika käima panna, kõnesid teha, mürasummutuse sisse lülitada jm.

Lisainfo

Bränd

Huawei