Huawei juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon FreeBuds 4, valge

169,20

Laos

Tootekood: 2243400 Kategooria

Kirjeldus

Sinuga samal lainel
Iga kõrv on erinev. Seepärast on HUAWEI FreeBuds 4 nööpkõrvaklappide juures kasutusel adaptiivne kõrvaga kohandumise tehnoloogia, mis tuvastab kõrva sisemuse ainulaadse kuju ning seejärel valib nutikalt mürasummutusrežiimi, et saavutada parim müra vähendamine.

Parem muusika mugavamalt
HUAWEI FreeBuds 4 nööpkõrvaklappidega tõuseb universaalse sobivusega aktiivne mürasummutus uutesse kõrgustesse, veelgi kaasahaaravama heli saavutamiseks on kasutusel täiesti uus adaptiivne kõrvaga kohandumise tehnoloogia. Universaalse sobivusega ehitus võimaldab hoida õhurõhku tasakaalus, tagades samas, et olulised keskkonnahelid on endiselt kuuldavad ja kandmiskogemus oleks turvaline ja mugav ka pärast pikki tunde.

Uus kuulamissfäär
Täiuslikult kumer laadimiskarp on loodud täpselt pihku istuma. Karp on nüüd veelgi väiksem ja kergem ning sobib hästi taskusse, et hõlbustada muusika kaasavõtmist.

Kvaliteetsem sobivus
Nööpkõrvaklapid on vormitud ergonoomiliselt, et istuksid teie kõrvas täpselt – kuju, mis tundub igal kasutamisel sobiv. Kumbki nööpkõrvaklapp kaalub vaid 4,1 g, nööbid istuvad kõrvas loomulikult ja mugavalt ning võimaldavad peaaegu kaaluvabalt muusikasse süveneda.

Parem bass
Parem bassisagedus vajab eraldi ruumi. Kumbki nööp on varustatud oma bassi võimendava süsteemiga, mis tagab elemendi suurema vibreerimise, tuues kuuldavale muljetavaldavalt sügava bassi, mille võnked on reaalselt tuntavad.

Võtab välja kõrged toonid
HUAWEI FreeBuds 4 nöökõrvaklappide erakordse helikvaliteedi aitab saavutada kummaski nööbis olev suur 14,3 mm LCP dünaamiline element. Sagedusvahemik, mis ulatub kuni 40 kHz-ni, võimaldab kogeda kõigi teie lemmiklugude lendlevaid meloodiaid ja rikkalikke tämbreid.

Vaid puudutus
Kasutage HUAWEI FreeBuds 4 nööpkõrvaklappe, et juhtida lihtsate, intuitiivsete liigutustega (mida saab kasutada mõlemal nööbil) oma muusika kuulamist ja kõnede vastuvõtmist.

  • Kaks puudutust: kõne vastuvõtmine/lõpetamine, muusika taasesituse käivitamine/seiskamine, eelmine/järgmine laul,häälabilise lubamine
  • Nipsamine üles/alla: helitugevuse suurendamine/vähendamine
  • Pikk vajutus: mürasummutuse lubamine/keelamine, kõnest loobumine

Kahekordistage ühenduste arv
Avage laadimiskarp, et siduda automaatse sidumisviiba kaudu nööpkõrvaklapid läheduses asuva telefoni, tahvelarvuti või arvutiga. Lisaks on võimalik neid katkestusteta ja sujuva kuulamise saavutamiseks siduda samaaegselt kahe seadmega.

Juhtige oma helivoogu
Huawei AI Life rakenduse audio ühendamise keskus võimaldab hallata kõiki HUAWEI FreeBuds 4 nööpidega seotud seadmeid samalt ja lihtsalt kasutatavalt kuvalt. Kasutage rakendust heli seadmete vahel ümber lülitamiseks ja liikvel olles oma digitaalse elu koordineerimiseks.

Heli opsüsteemis HarmonyOS
Opsüsteemi HarmonyOS mitme seadme interaktiivse võimekuse abil saate edastada oma telefonist video Huawei Vision seadmesse, sülearvutisse või tahvelarvutisse ning heli HUAWEI FreeBuds 4 kõrvaklappidesse. Sellega tagate, et hilisõhtused filmid suurel ekraanil on mõeldud ainult teie kõrvade jaoks.

Rikastage iga mälestust HD-salvestusega
Topeltrežiimiga 48 kHz HD-helisalvestus võimaldab otsustada, milliseid helisid te oma HUAWEI FreeBuds 4 kõrvaklappidega salvestate. Ümbritseva keskkonna režiim võimaldab taasluua mis tahes helikeskkondi, milles olete viibinud, salvestades ümbritsevaid helisid täiusliku detailsusega. Häälerežiim kasutab hääle sagedusvahemiku tuvastamise tehnoloogiat, et fokusseerida teie hääle kindlale sagedusvahemikule ning blokeerida selle käigus kõrvalise taustamüra.

Sünkroonis mänguhelidega on tee võidule valla
Uus mänguheli kodeerimistehnoloogia võimaldab HUAWEI FreeBuds 4 kõrvaklappidel vähendada reageerimisaega HarmonyOS telefonidel märkamatu 90 millisekundini ning EMUI telefonidel 150 millisekundini, et heli oleks ekraanil toimuvaga sünkroonis. Nautige oma lemmikmängu kõigi meeltega.

Sinu hetk, Sinu muusika
HUAWEI Muusika pakub voogedastuseks ja allalaadimiseks kvaliteetset ja terviklikku muusikakogemust koos hiiglasliku muusikakataloogiga, et saaksite südamest rõõmu tunda.

Lisainfo

Bränd

Huawei