JBL juhtmevabad kõrvaklapid Live 460NC, must

169,20

Ainult 2 laos

Tootekood: 2477174 Kategooria:

Kirjeldus

Müravaba muusika
Pane JBL Live 460NC kõrvaklapid pähe ja naudi kvaliteetset muusikat ilma segajateta. Suured 40 mm draiverid lasevad JBL Signature Sound’il kõlada koos täiustatud bassiga, nii et iga rütm ärkab ellu. Aktiveeri adaptiivne mürasummutus, kui tahad muusikale keskenduda, ja Smart Ambient, kui sooid oma keskkonnaga kursis püsida. Aktiveeri ANC või Ambient Aware, kontrolli akutaset või lülita JBL Live 460NC lihtsalt välja, kasutades vaid oma häält ja telefoni nutiassistenti. Maagia! Kõrvaklappidel on kerge ja mugav, pehme polsterdatud peatugi, tänu millele võid neid kanda tunde järjest ilma ebamugavust tundmata. Samuti ei pea Sa laadimise pärast muretsema – kõrvaklapid on varustatud kuni 50 tundi kestva akuga.

JBL Signature Sound
Naudi JBL-ile omast kvaliteetset heli tänu võimsatele 40 mm kõlarielementidele.

Hoia müra väljas või lase sisse. Valik on Sinu.
Adaptiivne mürasummutus hoiab müra väljaspool ja laseb Sul muusikale keskenduda. Ambient Aware tehnoloogia võimaldab samas turvaliselt liigelda, suurendades ümbritsevat heli ning TalkThru režiim paneb muusika vaiksemaks ja võimendab kõne, nii et saate hõlpsalt vestelda ka kõrvaklappe peast võtmata.

Suhtle oma nutiassistendiga
Soovid sõbrale sõnumit saata, ilmateadet kontrollida või esitusloendit vahetada? Virtuaalsed assistendid nagu Google Assistant ja Amazon Alexa on vaid hõike või vajutuse kaugusel. Endale meelepärase virtuaalabilise saad määrata JBL rakendusest.

Kuni 50 tundi aku kasutusaega
Kuula kuni kaks päeva järjest ja naudi ülikiiret laadimist, kui sellest ei piisa. Live 460NC kõrvaklapid kestavad ilma mürasummutuseta kuni 50 tundi ning sisse lülitatud mürasummutusega kuni 40 tundi. Kusjuures vaid 10-minutilise laadimisega pikendad kuulamisaega veel 4 tundi! Eemaldatav helikaabel võimaldab muusika taktis kulgeda ka siis, kui aku on tühi.

Käed-vabad kõned
Püsi oma maailmaga ühenduses, hallates kõnesid kõrvaklapi nuppudega. Mikrofonitehnoloogia hoolitseb selle eest, et kõik kõned oleksid selged ja sujuvad.

Multi-Point ühendus
JBL Live 460NC kõrvaklapid saad ühendada mitme Bluetooth seadmega ning nende vahel sujuvalt ümber lülituda. Nii saad tahvelarvutis videot vaadates hõlpsalt ümber lülituda telefonikõnele.

Mugav tekstiilist peapael
Mugav tekstiilist peapael ja pehmed kõrvapadjad võimaldavad kõrvaklappe kanda tunde järjest.

Automaatne esitus ja paus
Kuula, kuidas muusika automaatselt peatub, kui kõrvaklapid peast ära võtad ja taas mängima hakkab, kui kõrvaklapid taas päeh paned. Sa ei pea sellele isegi mõtlema ja Sa ei jää ilma ühestki noodist.

JBL Headphones rakendus
JBL Headphones rakendus võimaldab Sul muusikat nautida just nii nagu Sulle meeldib. Saad kohandada oma kuulamiskogemust, välja selgitada, milline sobib Sulle kõige paremini, leida oma kõrvaklapid ja isegi luua oma vaikusemull, et tagada ülim rahu.

Lisainfo

Bränd

Jbl