JBL juhtmevabad kõrvaklapid Live Pro+, valge

233,40

Laos

Tootekood: 2505696 Kategooria:

Kirjeldus

Müravaba muusika
Pane JBL Live Pro+ kõrvaklapid kõrva ja naudi kaasahaaravat JBL Signature Sound’i True Wireless ühendusega. Aktiveeri adaptiivne mürasummutus, kui tahad muusikale keskenduda, ja Smart Ambient, kui soovid oma keskkonnaga kursis püsida. Seejärel lülitu imelihtsalt muusikalt telefonikõnele ja naudi kristallselget kõnekvaliteeti koos müravähendusega. Aktiveeri ANC või Ambient Aware, kontrolli akutaset või lülita JBL Live Pro+ lihtsalt välja, kasutades vaid oma häält ja telefoni nutiassistenti. Ära muretse ka laadimise pärast – JBL Live Pro+ toetavad kiiret juhtmevaba laadimist ning koos laadimiskarbiga kuni 28 tundi kestev aku laseb muusikal kõlada nii kaua, kui jaksad kuulata.

JBL Signature Sound
Väikesed, kuid võimsad 11 mm dünaamilised draiverid tagavad erakordse JBL Signature Sound’i.

Kohanduv mürasummutus koos Smart Ambient tehnoloogiaga
Adaptiivne mürasummutus hoiab müra väljaspool ja laseb Sul muusikale keskenduda. Ambient Aware tehnoloogia võimaldab samas turvaliselt liigelda, suurendades ümbritsevat heli ning TalkThru režiim paneb muusika vaiksemaks ja võimendab kõne, nii et saate hõlpsalt vestelda ka kõrvaklappe peast võtmata.

Kuni 28 tundi aku kasutusaega
Kuni 7 tundi muusika kuulamist, lisaks 21 tundi akut veel laadimiskarbis ja JBL Live Pro+ TWS kiirlaadimine tähendab, et Su muusika on Sinuga kogu päeva. Anna kõrvaklappidele kiiresti lisaenergiat 10-minutilise kiirlaadimisega ja naudi ülimugavat juhtmevaba laadimist ühilduvate laadijatega (juhtmevaba laadija ei kuulu komplekti).

6 mikrofoni täiuslikeks kõnedeks – null müra
Tänu müra- ja tuuleisolatsioonitehnoloogiale edastatavad kõrvaklappide integreeritud mikrofonid Su hääle kristallselgelt.

Suhtle oma nutiassistendiga
Soovid sõbrale sõnumit saata, ilmateadet kontrollida või esitusloendit vahetada? Virtuaalsed assistendid nagu Google Assistant ja Amazon Alexa on vaid hõike või vajutuse kaugusel. Endale meelepärase virtuaalabilise saad määrata JBL rakendusest.

Veekindel ja mugav disain
Mine muusika saatel kuhu tahes Su seiklused Sind viivad. IPX4 standardile vastavad JBL Live Pro+ TWS kõrvaklapid on veekindlad ning viis erinevas suuruses silikoonist otsakut tagavad, et leiad endale sobiva ning et kõrvaklapid püsivad hästi kõrvas.

JBL Headphones rakendus
JBL Headphones rakendus võimaldab Sul muusikat nautida just nii nagu Sulle meeldib. Saad kohandada oma kuulamiskogemust, välja selgitada, milline sobib Sulle kõige paremini, leida oma kõrvaklapid ja isegi luua oma vaikusemull, et tagada ülim rahu.

Lisainfo

Bränd

Jbl