JBL kõlar Flip 6, punane

207,72

Laos

Tootekood: 2505748 Kategooria:

Kirjeldus

Võimas heli igaks seikluseks
JBL Flip 6 laseb kõlada võimsal JBL Original Pro Sound helil erakordse selgusega tänu oma kahesuunalisele kõlarisüsteemile. See koosneb optimeeritud draiverist, eraldi tweeterist ja kahest bassiradiaatorist. Flip 6 suure kõlaga, kuid hõlpsasti kaasaskantav kõlar on vee- ja tolmukindel, nii et saad selle iga ilmaga kõikjale kaasa võtta. Ja tänu 12-tunnisele akukesvusele saad pidutseda, kuni päike loojub – või tõuseb – kõikjal.

Juhtmevaba Bluetooth ühendus
Ühenda kõlariga juhtmevabalt kuni 2 nutitelefoni või tahvelarvutit ja naudi võimast JBL Original Pro heli.

IP67 vee- ja tolmukindel disain
Basseini äärde, parki, randa – JBL Flip 6 on IP67 vee- ja tolmukindel, nii et saad selle muretult kõikjale kaasa võtta.

Julge disain
Julge heli kohtub julge disainiga. Flip 6 laseb muusikal võimsalt kõlada, kuid on samas hõlpsasti kaasaskantav. Aseta see vertikaalselt või horisontaalselt.

Lõbutse PartyBoost’iga
PartyBoost võimaldab stereoheli saamiseks siduda kaks või mitu JBL PartyBoostiga ühilduvat kõlarit, pidu tõeliselt käima tõmmata.

JBL Portable rakendus
Maksimeeri oma helikogemust JBL Portable rakendusega. Saa värskendusi ja tootetuge otse oma telefonist. Seejärel ava funktsioonid, võimenda heli või kohanda oma bassi, et heli täielikult kontrollida.

12 tundi kuulamisaega
Ära muretse pisiasjade nagu aku laadimise pärast. JBL Flip 6 kõlariga saad ühe laadimisega kuni 12 tundi kuulamisaega.

USB laadimiskaitse
Lae südamerahuga. JBL Flip 6 on varustatud USB-C laadimiskaitsega. See tähendab, et kui pistik tuvastab vett, soola või muid kemikaale, kuuled helimärguannet, et teaksid kõlari vooluvõrgust lahti ühendada.

Lisainfo

Bränd

Jbl