Kobo e-luger Clara HD

  • 6″ Carta E Ink 300 ppi puutetundlik ekraan
  • Silmi säästev ComfortLight PRO eestvalgustus
  • 8 GB sisemälu & WiFi ühendus
  • Aku kestab nädalaid
  • Kerge ja kompaktne disain
Kategooria:

Kirjeldus

Kobo Clara HD on ideaalne kaaslane igale raamatusõbrale. Kergelt kohandatavad funktsioonid teevad lugemise nii lihtsaks ja mugavaks, et Sa ei taha lugerit käestki ära panna. Tänu 8 GB sisemälule mahutab Clara HD nii palju raamatuid, et võidki end lugema unustada.

ComfortLight PRO
Clara HD on varustatud ComfortLight PRO tehnoloogiaga, mis võimaldab lugeri eestvalgustust vastavalt vajadusele kohandada ning säästab seeläbi silmi. Tänu sellele võid lugeda vahetult enne magama jäämist ning olla kindel, et see Sinu und ei sega, sest lugeri eredus muutub õhtu edenedes automaatselt pehmemaks.

Kristallselge ekraan
Lugeri 6-tollisel ekraanil on suur lahutusvõime ning olematu peegeldus, mis jätab mulje justkui loektsid otse paberilt. Lisaks on lugeri ekraan ka puutetundlik – lehe vahetamine, suurendamine jms on ainult sõrmeliigutuse kaugusel.

Suurem kui keskraamatukogu
Kujutad ette, et veaksid endaga igapäevaselt kaasas suurt linna keskraamatukogu.. või kasvõi väikest külaraamatukogu? Tundub totter senikaua, kuni võtad kasutusele e-lugeri. Selle 8 GB sisemällu mahub virnade viisi raamatuid – täpsemalt pea 6000 – ning tänu kauakestvale akule võid täielikult lugemisele keskenduda.

Loe nutiseadmest edasi
Alustades lugemist Clara HD e-lugeris võid igal hetkel haarata hoopis nutitelefoni või tahvelarvuti ning jätkata lugemist Kobo tasuta rakenduses. Nii ei jää ükski raamat kõige põnevamast kohast pooleli.