LensPen puhastuskomplekt Cleaning Kit, valge

35,64

Laos

Tootekood: 1345459 Kategooriad ,

Kirjeldus

LensPen puhastuskomplekt koosneb kolmest lihtsast, ent efektiivsest puhastusvahendist.

LensPen puhastuspliiats
LensPen Original on spetsiaalne puhastusvahend optika puhastamiseks – objektiivid, binoklid, vaatetorud jm seadmed. LensPen’i ühes otsas on peidetav pehme pintsel tolmu eemaldamiseks, teises otsas on spetsiaalse puhastusainega pind, mis ei leki ega kuiva. Otsakorgi pööramisega saab puhastuspinda uuendada ning järgmiseks kasutamiseks valmis seada.

Esmalt tuleb puhastatavalt pinnalt eemaldada pintsli abil tolmuosakesed ning seejärel puhastada pinda õrnalt Lens Pen’i teise otsaga.

LensPen Hurricane Blower õhupump
Õhupump on mugav vahend tolmu ja mustusekübemete eemaldamiseks optilistelt pindadelt. Sellega saab efektiivselt puhastada ka kõige tundlikumaid pindu – objektiivid, peegelkaamera peegel, filtrid ja muud sarnased pinnad

LensPen Hurricane Blower on valmistatud vastupidavast kummist, mis on rebenemiskindel ning vastupidav temperatuuri vaheldumisele.

LensPen MicroKlear puhastuslapp
LensPen MicroKlear mikrofiibrist puhastuslapp sobib paljude erinevate seadmete puhastamiseks – kaamera korpus, fotovarustus, nutitelefon, televiisor, arvuti, ehted, muusikainstrumendid, klaasesemed. Tegemist on tõeliselt universaalse puhastuslapiga.

Lisainfo

Bränd

Lenspen