/ / / Logitech veebikaamera C925e HD

Logitech veebikaamera C925e HD

155,56

Laos

Tootekood: 1917261 Kategooria

Kirjeldus

Kvaliteetsed FullHD videokõned
Logitech C925e veebikaamera tagab viimasepeal videokvaliteedi ja heli. See on sertifitseeritud ärikasutuseks ja disainitud igapäevaseks kasutuseks. Sel on H.264 (SVC) ja UVC 1.1 koodekid, mis vähendavad kaamera sõltuvust arvuti või võrgu võimekusest, nii et videopilt on sujuv ka siis kui internetiühendus on piiratud.

Valgusküllane videopilt
Näe igas videokõnes parim välja. FullHD 1080p 30 kaadrit/sek videokvaliteet hoolitseb selle eest, et videopilt näeks välja võimalikult tõetruu ja naturaalne. Lisaks on see varustatud RightLight 2 tehnoloogiaga, mis kohandab video valgust automaatselt, nii et Su vestluskaaslane näeb Sind alati selgelt ja kontrastselt isegi kui oled hämarates valgustingimustes.

Selge helipilt
Kaks integreeritud ringsuunalist mikrofoni hoolitsevad selle eest, et kvaliteetse videopildiga koos kõlaks ka Su hääl iga nurga alt selgelt ja puhtalt.

Lihtne kinnitada
Logitech C925e HD veebikaameral on universaalne klamberkinnitus, mille saad hõlpsalt sülearvuti ekraani külge klõpsata, statiivile kinnitada või lihtsalt riiulile asetada.

Integreeritud privaatsuskate
Kui veebikaamera parasjagu kasutuses ei ole, saad selle objektiivile katte ette libistada – võid kindel olla, et Su privaatsus on kaitstud.

Ärikasutuseks sertifitseeritud
C925e on sertifitseeritud Skype for Business ja Microsoft Teams kasutamiseks. Lisaks ühildub see teiste levinud videoteenustega nagu Zoom®, Google Meet™, BlueJeans, Cisco Webex™, Fuze, GoToMeeting®, Lifesize Cloud, Pexip, RingCentral Video ja Vidyo.

Lisainfo

Brand

Logitech