/ / / Manfrotto kohver Runner-50 (MB MN-R-RN-50)

Manfrotto kohver Runner-50 (MB MN-R-RN-50)

237,88

Ainult 2 laos

Tootekood: 1521381 Kategooria

Kirjeldus

Manfrotto Manhattan Runner-50 ratastega kott on truu kaaslane fotograafidele, kes on alatasa liikvel.

Sagedasi reisijaid silmas pidades sobib Manhattan Runner-50 suurepäraselt käsipagasiks. Sellel on kaks ratast, et saaks mugavalt vedada rasket varustust. Sellel on kergesti ligipääsetav esitasku 15″ ekraaniga sülearvutile ja vahed aksessuaaridele. Ülevalt on võimalik pääseda ligi ka fotovarustuse taskule.
Sellest kohvrist saab kiiresti teha kaks kotti: fotovarustuse taskut saab edukalt kasutada seljakotina ja Runner-50 saab samal ajal kasutada tavalise reisikohvrina. Kui Sul on vaja võtta oma fotovarustus endaga kaasa, eemalda lihtsalt sisemine tasku ja kasuta seda seljakotina tänu kahele mugavale õlarihmale.

Selles äärmiselt funktsionaalses sisetaskus on kasutatud Manfrotto uuenduslikku turvasüsteemi. See ratastega kott mahutab Sinu peegelkaamera suure suumobjektiiviga, teise peegelkaamera kere ja kuni 4 objektiivi. Näiteks suudab see kott mahutada Sony a9 lisaobjektiividega ja DJI Mavic Pro 2.

Koti peal on statiivi kinnitussüsteem, millega saad mugavalt kaasas kanda oma kolmjalga, rula või kasvõi jakki.

Kott on tehtud väga kvaliteetsetest, hoolega valitud materjalidest: kõrgekvaliteediline ballistiline riie kaitseb Sinu kotti kriimude eest ja pinnatud materjal koti allosas võimaldab seda lihtsasti puhastada. Koti väline riie on veekindel ja sellega on kaasas eraldi vihmakaitse kehvadeks ilmastikutingimusteks.

Lisainfo

Brand

Manfrotto