/ / / Manfrotto seljakott Advanced 2 Befree (MB MA2-BP-BF)

Manfrotto seljakott Advanced 2 Befree (MB MA2-BP-BF)

114,41

Laos

Tootekood: 1956335 Kategooria

Kirjeldus

Manfrotto Advanced² Befree on värske disainiga multifunktsionaalne seljakott, kuhu mahub nii kaameravarustus, sülearvuti kui ka isiklikud esemed.

Varustuse mugavaks paigutamiseks on kotil kohandatavad vaheseinad. Lisaks peegelkaamerale mahutab kott 6 lisaobjektiivi ja sellel on spetsiaalne laienev tasku Manfrotto Befree statiivile. Samasse taskusse saab peita ka DJI Osmo Mobile ning statiivi saab kinnitada koti küljele. Tänu seljaavausele on kogu varustus kiirelt ligipääsetav. Manfrotto Advanced² Befree seljakott pakub piisavalt ruumi ka isiklikele esemetele. Sellel on eraldi tasku kuni 15-tollisele sülearvutile ja 9,7-tollisele tahvelarvutile ning mitmed väiksemad tõmblukuga taskud organiseerivad pisemaid tarvikuid.

Tänu polsterdatud disainile on kogu varustust mugav endaga kaasas kanda. Vetthülgav pealispind ja vihmakate pakuvad kaitset ka siis, kui ilm alt veab. Manfrotto Advanced² Befree seljakott on suurepärane kaaslane pikemateks fotorännakuteks ning sobib hästi isegi käsipagasiks.

Lisainfo

Brand

Manfrotto