/ / / Manfrotto seljakott Advanced 2 Compact (MB MA2-BP-C)

Manfrotto seljakott Advanced 2 Compact (MB MA2-BP-C)

82,31

Ainult 1 laos

Tootekood: 1476096 Kategooria

Kirjeldus

Manfrotto Advanced 2 Compact on praktiline, kompaktne ja mugav seljakott, kuhu mahub nii kaameravarustus, isiklikud esemed kui ka sülearvuti.

Advanced 2 Compact mahutab hübriidkaamera koos 2–3 lisaobjektiiviga või hoopis DJI Mavic seeria drooni. Varustuse mugavaks paigutamiseks on kotil kohandatavad vaheseinad. Lisaks on kotil ka eraldi sülearvutisahtel 13-tollisele seadmele ning ruumi pisematele tarvikutele.

Kott jaotub kaheks nii, et koti ülemine osa hoiustab kaameravarustuse ning alumises osas saab hoida oma isiklikke esemeid. Fotovarustusele pääseb hõlpsalt ligi koti pealmisest osast ning isiklikele esemetele peidetud tõmbluku kaudu – nii saad asjad kätte ilma, et peaksid koti seljastki võtma. Koti küljele saab kinnitada ka statiivi.

Tänu läbimõeldud disainile, vastupidavusele, mitmekülgsusele ja suurtele taskutele on Advanced 2 Compact seljakotiga varustuse ja isiklike esemete hoiustamine lihtne ja mugav. Koti välispind on kusjuures ka vett hülgav ning keerulisemateks ilmaoludeks on komplektis ka vihmakaitse.

Lisainfo

Brand

Manfrotto