Microsoft juhtmevaba mängupult Xbox One Elite Series 2

259,08

  • Juhtmevaba Xbox juhtpult
  • Seadistatavad nupud & ergonoomiline disain
  • Bluetooth ühendus & kõrvaklapiväljund
  • Laetav aku kestab kuni 40 tundi järjest
  • Ühildub ka Windows arvutitega

Laos

Tootekood: 2314995 Kategooria

Kirjeldus

Mängi nagu proff tipptasemel mängupuldiga

Ehitatud jõudluseks
Tänapäeva võistlushimuliste mängurite vajaduste rahuldamiseks loodud Xbox Elite Wireless Controller Series 2 annab üle 30 uue viisi, et mängida nagu professionaal. Täiusta oma sihtimist uute reguleeritava pingega pöidlanuppudega, tulista veelgi kiiremini lühemate lülitilukkudega ja püsi sihtmärgil tänu kummeeritud käepidemetele.

Just Sinu jaoks optimeeritud
Kohandage mängupult oma eelistatud mängustiiliga uute vahetatavate pöidla- ja labakujudega. Salvesta mängupuldile kuni 3 kohandatud profiili ja 1 vaikeprofiil ning vaheta nende vahel käigu pealt Profile nupuga. Kasuta puldi Bluetooth ühendust või USB-C kaablit, et mängida nii Xbox mängukonsooli kui Windows arvutitega.

Veel võimalusi kohandamiseks
Kohanda oma pulti Xboxi tarvikute rakendusega piiramatult. Kasuta eksklusiivseid sättevõimalusi, näiteks nuppude vastendamist häälkäsklustega, nagu „record that” või „take a screenshot”. Määra nupp, mis toimib Shift-klahvina, et võimaldada kõigi teiste nuppude jaoks alternatiivseid sisendeid.

Mõeldud pikemaks mängimiseks
Olge mängus kuni 40 tundi laetava aku ja täiustatud komponentidega, mis on loodud kestma. Lae mängupulti kaasasoleva USB-C kaabli ja laadimisdokiga kandekoti sees või väljas.