Nanlite ringvalgusti Halo16 LED

259,08

  • Praktiline LED ringvalgusti
  • Täiuslik portreefotode ja vlogide tegemiseks
  • Valgustemperatuur: 3200–5600 K
  • Diameeter: 40 cm
  • Komplektis peegel ja telefonihoidik

Ainult 1 laos

Tootekood: 3204499 Kategooria:

Kirjeldus

Nanlite Halo LED ringvalgustid on äärmiselt mitmekülgsed valgusallikad, mis sobivad igasuguste vajaduste ja projektide jaoks. See valgusti sobib suurepäraselt iluvalgustuseks, vlogimiseks, otsekülekandeks, meigikoolituseks ning portree- ja tootefotograafia jaoks, tagades meeldivalt pehme, peaaegu varjudeta valguse koos huvitava ringikujulise valguspeegeldusega valgustatava silmades.

Kohandatav heledus ja värvustemperatuur
Halo ringvalgustit kasutades saad loobuda värvusfiltrite kasutamisest. Heleduse ja värvustemperatuuri reguleerimise nuppudele pääsed vastavalt vajadusele ligi mõlemalt poolt, nii valgusti eest kui ka selle tagant, täpselt nii, nagu parasjagu vaja. Valgustugevust on võimalik muuta sujuvalt 0–100% ning värvustemperatuuri vahemikus 3200–5600 K.

Täpsed värvid
Olenemata sellest, kas pildistad, meigid või vajad õiget värviedastust loodava video tarbeks – võid selles valgustis kindel olla, sest Halo 16 CRI väärtus on 95 ja TLCI on 93. Seega ei näi nahatoonid ja värvid õiged mitte ainult Sinu silmale, vaid ka kaameraga jäädvustades.

Kerge ja kompaktne
Halo 16 valgusti 40 cm diameeter ja kerge kaal teevad sellest ideaalse toote tööks kitsastes oludes ning juhul, kui valgustit on tihti vaja transportida ühest kohast teise. Valgusti kinnitub jalale standardse 5/8″ pesa abil ning seetõttu saab Halo 16 kinnitada ka valgustistatiivile. Komplektis on telefonihoidik ja peegel.

Toide
Halo 16 töötab nii kaasasoleva vooluadapteri kui ka Sony NP-seeria akude (ei kuulu kompekti) abil. Lisaks on valgustil USB-ühendus, mille abil saab laadida oma nutitelefoni otseülekande, vlogimise vm ajal.

Lisainfo

Ühendused

Kinnitus

Komplekti sisu

Kaal (g)

Valguse temperatuur

Värviedastusindeks (CRI)

Dimmer