/ / / Netatmo turvakaamera sireeniga Presence

Netatmo turvakaamera sireeniga Presence

311,18

Laos

Tootekood: 1732140 Kategooria

Kirjeldus

Netatmo nutikas turvakaamera kaitseb Sinu kodu ja annab meelerahu. Kui kaamera tuvastab Su valdustel võõra inimese või sõiduki, saadab see nutitelefonile koheselt teavituse. Kaamera oskab vahet teha inimestel, loomadel ja autodel.

Kaitseb nii öösel kui ka päeval
Sisseehitatud infrapunavalgusti võimaldab kaamerat kasutada ka siis, kui valgustus on välja lülitatud. Nutikat valgustit on võimalik sisse lülitada ka käsitsi telefonirakenduse kaudu. Valgustit saab seadistada automaatselt põlema minema, kui turvakaamera on tuvastanud hämaras liikumise.

Integreeritud sireen
Tänu turvakaamera sireenile on lihtne sissetungijaid peletada. Kui nutiseadmele jõuab teavitus ja video sissetungijast, saad sisse lülitada 105 dB sireeni, mis võõrad eemale peletab.

Täielikult ilmastikukindel
Presence turvakaamera on disainitud väljas töötamiseks. Kaamera peab suurepäraselt vastu vihmale, lumele, niiskusele ja tolmule.

Video salvestamine on tasuta ja paindlik
Lisaks võimalusele salvestada videot mälukaardile saab seda salvestada ka otse Dropboxi või isikliku FTP serverisse.

Vaid olulised teavitused
Iga kodu on unikaalne. Presence turvakaamera võimaldab teavitused seadistada täpselt nii, nagu Sulle vajalik on. Lisaks teavituste seadistamisele saad märkida valitud alad, mida kaamera jälgib ja teavitab seal toimunud liikumisest.

Lisainfo

Brand

Netatmo