Olympus diktofon VN-540PC + ME52 mikrofon

87,00

  • Kvaliteetsed WMA salvestised
  • 4 GB sisemälu
  • Müraeemaldusega monomikrofon
  • Mugav ühe käega käsitsetav disain
  • microUSB, kõrvaklappide ja mikrofoni pesa

Laos

Tootekood: 2572481 Kategooria

Kirjeldus

Kasutajasõbralik juhtimine. Lihtne ja ühe käega kasutatav
Lihtne VN-540PC diktofon sobib ideaalselt tudengitele ja kõigile, kes alles alustavad heli salvestamisega.

Loodud koheseks kasutamiseks
Lihtsalt liiguta REC-lülitit – salvesti hakkab koheselt salvestama, isegi kui toide on väljalülitatud. Lüliti asub salvesti esiküljel, võimaldades pimesi kasutamist. Enam ei jää ükski vestlus talletamata.

Optimeeritud seadistused heli salvestamiseks rätseplahendusena
Mine salvestamisel kindla peale välja ja vali MEMO, TALK, MUSIC või LP (“Long Play”) stseeni režiim. Salvestatud failide kaustad on jagatud salvestusstseeni alusel, et saaksid salvestusstseenide hulgast hõlpsalt soovitu leida. Lisa kuni 16 indeksit, et salvestise erinevaid osi mugavalt markeerida. See võib lühendada otsimisele kuluvat aega.

Loodud jäädvustama iga heli
Müra vähendamise funktsioon vähendab oluliselt sellist soovimatut taustaheli nagu näiteks õhukonditsioneeri või projektori ventilaatori müra ning tagab selge esituskvaliteedi. See funktsioon toimib väga efektiivselt kohtumistest tehtud salvestuste esitamisel. Selle saab aktiveerida Müravähenduse nupu all hoidmisega kui salvesti on peatunud olekus või esitab faili.

Lihtne andmete talletamiseks ühendada
Lihtsalt ühenda oma helisalvesti microUSB juhtme abil arvutiga. Nii saad hallata kõiki oma andmeid harjumuspärases keskkonnas.

Vähem müra. Rohkem heli.
Kõrgpääsfilter kõrvaldab tõhusalt sellise madala sagedusega müra nagu teevad õhukonditsioneerid, projektorid või tuul ja võimaldab teha veelgi selgemaid helisalvestusi. VN-541PC salvestil on kõrgpääsfilter alati aktiveeritud, välja arvatud juhul kui stseenirežiim Music on sisselülitatud.

Laienda salvestusvõimekust
Kasuta integreeritud mikrofonide pesa Olympus mikrofonide ühendamiseks, et laiendada helisalvestuse võimekust. Kasuta kõrvaklappide pesa heli kontrollimiseks, et veenduda, kas kvaliteet vastab sinu soovitud väljundile.

Vormitud vastavalt nimetissõrmele
Kasutusmugavust on märkimisväärselt suurendatud tänu suurtele, selgesti nähtavatele nuppudele, mida saab pöidlaga kasutada ja esiküljel asuvale kõlarile, mis on hõlpsalt kuuldav. Salvesti on loodud mahtuma nimetissõrme sisse ja muudetud lihtsamalt kaasaskantavaks.

Tänu pikale toitekestvusele ei jää miski salvestamata
Väiksema toitekuluga ja kauem kestva akuga VN-seeria diktofon on mugavam kui eales varem.

Väline mikrofon
Sellesse komplekti kuulub ka Olympus ME-52W mürasummutav mikrofon, mis vähendab taustamüra ja tagab selge heli. Ühenda see otse diktofoni 3,5 mm pessa. Hõlpsamaks kasutamiseks on mikrofoniga kaasas ka tuulekaitse, pikenduskaabel ja kinnitusklamber.

Lisainfo

Korpuse materjal

Värvus

Must

Komplekti sisu

Kaal (g)