Omega Freestyle juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon FH0918, valge

35,64

Laos

Tootekood: 1285991 Kategooria:

Kirjeldus

Loodud just sulle
FH0918 Freestyle kõrvaklappide disainimisel on silmas peetud nii mugavust kui ka silmatorkavalt stiilset disaini. Klappide välimine pind on kaetud peegeldava kattega ning plastikust pearaam on polsterdatud pehme vahtkummiga, mis tagab ülima mugavuse.

Töökindel Bluetooth tehnoloogia
Juhtmevabad kõrvaklapid vabastavad sind tüütutest kaablitest ning muudavad kõrvaklappide kasutamise mugavamaks. Bluetooth 4.2 tehnoloogia tagab kiirema ja kvaliteetsema ühenduse ning 10-meetrine tööraadius võimaldab muusikat kuulata ka näiteks siis, kui telefon on Sinust kaugemal laadimas.

Suure energiavaruga kõrvaklapid
Freestyle FH0918 kõrvaklapid on varustatud sisseehitatud 250 mAh liitiumakuga, mis võimaldab juhtmevabalt muusikat kuulata koguni kuni 6 tunni vältel. Lisaks kulub aku taaslaadimiseks kõigest vaid 2 tundi ning tänu microUSB kaabliga laadimisele võid kõrvaklappe mugavalt kas või akupanga abil uuesti täis laadida.

Kõrvaklapid Sinu nutitelefonile
Freestyle FH0918 kõrvaklappidel on integreeritud mikrofon ning mugavad juhtnupud, mille abil on ülimugav helitugevust reguleerida, laulude vahel valida või kõnedele vastata kõiges ühe nupuvajutusega ja ilma telefoni taskust võtmata.

Lisainfo

Bränd

Omega