Omega Freestyle juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon FH0925, must

67,80

Laos

Tootekood: 1520921 Kategooria:

Kirjeldus

Selge heli
Omega Freestyle FH0925 juhtmevabad kõrvaklapid võimaldavad Sul keskenduda sellele, mis on oluline. Kõrvaklapid on varustatud aktiivse mürasummutuse tehnoloogiaga, mis tagavad Sulle täielikult selge heli ilma tüütu ja segava taustamürata.

Bluetooth 5.0
Tänu Bluetooth 5.0 tehnoloogiale saad täielikku juhtmevabadust nautida veelgi kvaliteetseemalt. Bluetooth 5.0 tagab kiirema ühenduse, kvaliteetsema heli ning parema tööraadiuse. Lihtsalt ühenda oma nutiseade kõrvaklappidega ning oledki valmis oma lemmikmuusikat nautima koguni 10 meetri raadiuses.

Palju energiat
Freestyle FH0925 kõrvaklapid on varusatud 250 mAh liitiumakuga, mis pakub sulle koguni kuni 5 tundi juhtmevaba kasutusaega. Ning kui kõrvaklappide aku peakski tühjaks saama, siis piisab vaid 2-tunnisest laadimisest ning oled jällegi valmis oma lemmikmuusikat juhtmevabalt nautima. Kõrvaklappide laadimine toimub universaalse microUSB kaabli abil.

Integreeritud mikrofon
Tänu integreeritud mikrofonile ja juhtnuppudele saad mugavalt helitugevust reguleerida, laulude vahel valida ning ka kõnedele vastata. Enam ei pea isegi telefoni taskust välja võtma – piisab vaid ühest nupuvajutusest.

Lisainfo

Bränd

Omega