Panasonic eneloop aku lite AAA 550 2BP

11,28

Laos

Tootekood: 9368 Kategooria:

Kirjeldus

eneloop lite – ideaalne madala voolutarbega seadmetele
eneloop lite akud on loodud madalama ning keskmise voolutarbega seadmeid, nagu DECT telefonid või teleripuldid, silmas pidades. eneloop lite akudel on kõik klassikaliste eneloop akude eelised – akud on eellaetud ning kasutusvalmis pakendist võttes. Tänu madalale  isetühjenemisele on neis 70% energiast alles ka peale 3-aastast seismist.
 
Taaslaetav kuni 3000 korda
Üks väga olulisi aspekte akude juures on nende eluiga – mitu laadimise/kasutamise tsüklit need vastu peavad ilma, et mahutavus kannataks. eneloop lite akude eelis ongi see, et neid saab taaslaadida kuni 3000 korda ning peale seda ka ümber töödelda. Pikas perspektiivis ei ole eneloop lite akud lihtsalt rahakotisõbralikud, vaid ka keskkonda säästvad, kuna sa ei pea viima ohtlike jäätmete kogumispunkti 3000 akut.
 
Kiirem laadimine
Tänu lite tüüpi akude väiksemale mahutavusele on neil ka kiirem laadimine. Võrreldes tavaliste eneloop akudega on lite seeria akudel laadimine umbes poole lühem.
 
Saadaval AA ning AAA mõõdus
eneloop lite akud on saadaval kahes mõõdus – AA (HR6) ning AAA (HR03). Mõlemat tüüpi akude nominaalpinge on 1,2 volti ning minimaalne mahutavus 950 mAh (AA) ja 550 mAh (AAA).
 
Lite tähendab ka kergemat
eneloop lite akud ei ole lihtsalt väiksema mahutavusega, vaid ka kergemad. See on mugavam seadmete sees, mis kasutavad mitut akut või mida kantakse pidevalt kaasas.
lite seeria akud on ~30% kergemad võrreldes tavaliste eneloop akudega.

Lisainfo

Bränd

Panasonic Batteries