/ / / Panasonic juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon RZ-NJ320BE-K, must

Panasonic juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon RZ-NJ320BE-K, must

37,03

Laos

Tootekood: 1805884 Kategooria

Kirjeldus

Endassehaarav heli Sinu stiilis
Pansonic NJ320B on kompaktsed kõrvaklapid, millega saad muusikat nautida 18 tundi järjest. Klappide 9 mm draiver kannab Sinuni selge ja kõlava heli ning robustse bassi. Ergonoomiline disain hoiab neid kindlalt kõrvas ega lase kergelt kõrvast välja lipsata.

Hea püsivus
NJ320B loomisel on silmas peetud mugavat kantavust ja kindlat püsivust. Spetsiaalne ergonoomiline kuju hoiab klappi kõrvanuki ja vastasnuki vahel kindlalt kinni.

Täiustatud jõuline bass
9 mm draiveriga kõrvaklapid esitavad kõlavat ja selget heli ning jõulist bassi. Panasonicu Extra Bass System (XBS) ühendab akustilise bassikontrolli, mis optimeerib helivoogu, ja akustilise häälestuse, et võimendada madalaid helisagedusi. Naudi robustset bassi ilma moonutusteta.

Hüvasti puntrad
NJ320B kõrvaklappidega võid jätta hüvasti tüütute puntras kaablitega. Klappidesse on integreeritud magnetid, mis hoiavad klappe koos, et kaabel taskus puntrasse minna ei saaks.

Nutikas hääljuhtimine
Kasuta telefoni häälassistenti, et muusikat valida, helitaset reguleerida ja kõnesid teha.

18 tundi juhtmevaba helinaudingut
NJ320B kõrvaklappide aku laseb muusikal kõlada kuni 18 tundi järjest. Kusjuures 15-minutilise kiirlaadimisega saab klappidele energia sisse puhuda veel ligikaudu 1,5 tunniks.

Lisainfo

Brand

Panasonic