Panasonic juhtmevabad kõrvaklapid RB-M700BE-K, must

259,08

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Võimas bass, mis paneb Sind liikuma
Panasonic RB-M700B juhtmevabad kõrvaklapid rõhutavad tugevat bassiheli, et saaksid muusikat täielikult nautida. RB-M700B kasutab XBS DEEP tehnoloogiat, mis tagab kõlava, sügava bassiheli ning kui soovid, saad bassivõimendiga bassid veelgi võimsamaks keerata.

Aktiivne mürasummutus
Panasonic RB-M700B kasutab aktiivset mürasummutustehnoloogiat, mis eemaldab väliskeskkonnast tuleneva müra, et saaksid nautida rikkalikke helisid ja sügavat bassi.

Endassehaarav, sügav bass
Tugev bass vaid ühe nupuvajutusega. Bassivõimendi abil saad nautida veelgi võimsamat heli ning nautida erisuguseid muusikažanre.

Viimasepeal pass XBS DEEPiga
XBS DEEP (Extra Bass System Deep) tagab sügava bassiheli, mis kannab muusika läbi Su keha, tekitades tunde justkui oleksid kontserdil.

Sobib kõikidele kõrvadele
Panasonic M-seeria kõrvaklappides on kasutusel külgsurve hajutamise tehnoloogia, mis jaotab külgsuunalise surve ühtlaselt ümber kõrvade ja tagab seeläbi mugavama istuvuse. Tänu sellele saad muusikat nautida mitmeid tunde järjest

Häälassistent
Nende kõrvaklappidega saad kasutada oma telefoni häälasisstenti, et valida muusikat, muuta helitugevust või helistada.

20-tunnine aku
Kõrvaklappide aku kestab kuni 20 tundi järjest.

Kiirlaadimine
Panasonic RB-M700B kõrvaklapid on varustatud ka kiirlaadimistehnoloogiaga. Lae klappe vaid 15 minutit ning naudi veel 1,5 tundi muusikat.

Lisainfo

Bränd

Panasonic