Panasonic kõrvaklapid + mikrofon RP-TCM130E-W, valge

22,80

  • Mugavad kõrvasisesed kõrvaklapid
  • Selge ja võimas bass
  • Kerged ja mugavad
  • Integreeritud mikrofon ja juhtpult
  • Lame kaabel, mis ei lähe sõlme

Ainult 1 laos

Tootekood: 1368154 Kategooria

Kirjeldus

Laske end tugeval bassihelil kaasa haarata
Kõrvasisestel TCM130 kõrvaklappidel on kaablisisene mikrofon, mistõttu on neid eriti lihtne kasutada nutitelefoniga. Lisabassisüsteem (XBS) esitab terava ja tugeva bassi, milles on vähem moonutusi. Kõigele lisaks tagab ergonoomiline kahe kinnitusega kuju turvalise ja mugava sobivuse.

Täiustatud ja jõuline bass
8,8 mm akustilise isolatsiooniga membraaniga kõrvaklapid tagavad selge heli ja jõulise bassi. Lisabassisüsteem (XBS) ühendab madala sagedusvahemiku paremaks esitamiseks õhuvoolu optimeeriva kujuga ava ja akustilise häälestusahela. TCM130 esitab terava ja tugeva bassi, milles on vähem moonutusi.

Kindel ja mugav sobivus
TCM130 loomisel on silmas peetud mugavat kantavust ja kindlat püsivust. Spetsiaalselt nende kõrvaklappide jaoks välja töötatud ergonoomiline kahe kinnitusega kuju hoiab ideaalselt kõrvaga sobiva klapi kõrvanuki ja vastasnuki vahel kindlalt kinni.

Mugav kanda ka liikvel olles
TCM130 kõrvaklapid on varustatud mikrofoni ja nutitelefoni kaugjuhtimise funktsiooniga. See tähendab, et saate oma nutitelefonist hõlpsasti muusikat kuulata ja kasutada mikrofoni telefonikõnede tegemiseks. Lisaks vabastab lame kaabel teid murest, et juhtmed võiksid taskus või kotis hoides puntrasse minna.

Lisainfo

Värvus

Valge

Kaal (g)

Komplekti sisu

Sobivad seadmed

Takistus