Panasonic KX-TU160, must

74,16

Ainult 2 laos

Tootekood: 2098730 Kategooriad ,

Kirjeldus

Suured valgustusega nupud
Tänu suurtele valgustatud nuppudele on lihtne mobiiltelefon KX-TU160 kasutajasõbralik kõigile vanusegruppidele, muutes numbrite valimise eriti lihtsaks, seda isegi pimedas.

Hädavajalik käed-vabad helistamisvõimalusega prioriteetkõne
Prioriteetkõnefunktsioon võimaldab teil võtta häda korral vajalike inimestega ühendust võtta ilma käsi kasutamata. Ühe vajutusega lihtsa mobiiltelefoni KX-TU160 nupule helistab telefon automaatselt eelnevalt registreeritud inimestele. Juhul, kui kõnele vastab automaatvastaja, helistab mobiiltelefon automaatselt nimekirjas järgmisele inimesele – kokku kuni viiele teie valitud kontaktile.

Sobib kokku kuuldeaparaadiga
Lihtsa mobiiltelefoniga KX-TU160 naudite iga kord kristallselgeid vestlusi, kuna telefon on loodud spetsiaalselt kuuldeaparaatidega kasutamiseks.

Mugav helitugevuse muutmise nupp
Lihtsa mobiiltelefoni KX-TU160 helitugevust saab seadme küljel asuva helitugevuse muutmise nupu abil lihtsalt reguleerida. Kõnelus on meeldiv nii madalate kui kõrgete häälte puhul ja te olete võimeline kuulma oluliselt rohkem.

Ere LED-lamp
Lihtsa mobiiltelefoni KX-TU160 peale paigutatud ere LED-valgusti on väga mugav. See on justkui teiega alati kaasas olev taskulamp, mis tagab teile valguse alati kui seda vajate: öösel kodu tulles või pimedas prille otsides.

Lisainfo

Bränd

Panasonic