Polar pulsivöö H9 XS-S, must

80,64

Laos

Tootekood: 2096598 Kategooriad ,

Kirjeldus

Südame löögisageduse andmete ühendamine
Polar H9 sobib kasutamiseks treeningrakenduste, ühilduvate jõusaaliseadmetega ja ka paljude muude Bluetooth-seadmetega. Eesmärkide saavutamiseks saad südame löögisageduse andmed ühendada lemmikrakenduse või jõusaaliseadmega ja treeningut kohandada. Tänu Bluetooth, ANT+ ja 5 kHz tehnoloogiatele saab korraga ühendada mitu seadet.

Treeni Polar Beat või mõne muu treeningrakendusega
Polar Beat on vaid üks näide paljudest treeningu- ja spordirakendustest, millega saab Polar H9 südame löögisageduse monitori ühendada. Lihtsalt vali enda vajaduste jaoks parim ja tee oma telefonist võimekusjälgija. Polar H9 jälgib sinu südame löögisagedust koos Sinu enda valitud rakenduse või seadmega, olgu selleks siis jõusaal, jalgrattasõit, tervisejooks või rühmatreening.

Usaldusväärne ja täpne
Polar H9 pulsivöö aku tööiga on üle 400 tunni, seega kui treenid päevas ühe tunni, peab aku vastu umbes aasta aega. Tänu rindkerevööle paigutub südame löögisageduse andur südame lähedusse, see on ideaalne koht täpsete südame löögisageduse mõõtmistulemuste saavutamiseks. Usaldusväärne ja kvaliteetne südame löögisageduse mõõtmine tähendab ka täpset teavet põletatud kalorite kohta.

Lisainfo

Bränd

Polar