Polar Vantage V2 M/L, must

644,28

Ainult 1 laos

Tootekood: 1931996 Kategooria:

Kirjeldus

Kerge kvaliteetne multispordikell
Polar Vantage V2 võimaldab Sul oma võimeid täielikult avastada. Sellel veekindlal multispordi GPS-kellal on olemas kõik Polari treeningutulemuste mõõtmise funktsioonid, sealhulgas randmepõhine pulsiandur, integreeritud GPS, sooritustestid ja taastumise jälgimine.

Täpsusega loodud
Väljast viimistletud, aga seest nutikas ning teistest multispordikelladest kergem. Polar Vantage V2 peidab oma ainulaadselt kerges ja suure täpsusega disainitud korpuses kõike vajalikku.

Vali kvaliteet
Kvaliteetsed materjalid nagu alumiiniumkorpus ja mugav silikoonist randmerihm tagavad, et Polar Vantage V2 oleks kõigeks valmis.

Ideaalne kaaslane igaks olukorraks
Tänu kergele ja õhukesele disainile näeb Polar Vantage V2 hea välja ja on äärmiselt mugav igas olukorras.

Planeeri. Treeni. Analüüsi. Korda.
Polar Vantage V2 muudab Su keha signaalid andmeteks ja juhisteks, nii et saad paremini treeninguid planeerida, nutikamalt treenida ja täielikult taastuda.

Tea oma olukorda
Polar Vantage V2 soorituse ja valmisoleku testimise vahendid aitavad sul selgelt oma edusamme näha.

Leia tasakaal
Pole kindel, kas pingutad üle või peaksid hoopis rohkem pingutama? Polar Vantage V2 annab Sulle teada, kui keha on taastunud ja treeninguks valmis.

Rohkem kui vaid spordikell
Polar Vantage V2 annab juurdepääsu kogu Polar Flow’le, kus kõik on omavahel ühendatud. Kus iganes ka oled, on ühel platvormil igal ajal mugavalt kättesaadavad kõik sinu treeninguandmed.

Parim treeninguplatvorm
Ulatuslikud treeningu planeerimis- ja analüüsitööriistad, automaatne treeningupäevik, edenemisaruanded ja palju muud – Polar Flow aitab sul saavutada kõik seatud treeningueesmärgid.

Sünkrooni oma andmed teiste teenustega
Polar Flow saab kõik treeninguandmed automaatselt sünkroonida ka teiste rakendustega, nt Strava või TrainingPeaks.

Värviline puuteekraan
1,2-tolline alati aktiivne päikese käes loetav värviline puuteekraan Lamineeritud Gorilla Glass ekraaniklaas näpujälgi hülgava kihiga.

Aku ülipikk tööiga
Polar Vantage V2 annab lausa 40 tundi pidevat treeninguaega. Mitu energiasäästu võimalust aitavad aku tööiga suurendada kuni 100 tunnini.

Võrreldes esimese põlvkonna Vantage V spordikellaga on V2 mudelis järgmised uuendused:

  • FuelWise™ nutikas energiataaste assistent: õpi taastumist ja energiataseme hoidmist pikkadel treeningukordadel.
  • Hill Splitter™ pakub üksikasjalikke andmeid Su soorituse kohta treeningukorral üles- ja allamäge liikumisel.
  • Teekonna planeerimine Komootiga: kavanda enda teekond Komootis, impordi see Polar Vantage V2-sse ja usalda navigeerimine üksikasjalikele juhistele.
  • Jooksuvõimekuse test aitab oma sooritust jälgida ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone.
  • Rattavõimekuse test võimaldab kohandada oma võimsustsoone ja teatab meile sinu isikliku funktsionaalse lävivõimsuse. Nõutav on võimsusmõõtur.
  • Jalgade taastumise test ütleb paari minutiga, kas Su jalad on intensiivsuseks treeninguks valmis – ja seda ilma erivarustuseta vaid kella abil.
  • Energiaallikad: vaata, kuidas Su keha treeningukordadel erinevaid energiaallikaid kasutab. Polar Vantage V2 jaotab energiakasutuse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.
  • Muusika juhtnupud ja muud nutikella funktsioonid: liigu kella abil hõlpsalt esitusloendis ja reguleeri helitugevust. Samuti saad kella ekraanil vaadata ilmateadet ja teavitusi.

Lisainfo

Bränd

Polar