Prestigio autokaamera RoadRunner 185

80,64

  • FullHD autokaamera
  • 2-tolline IPS ekraan
  • 140° vaateväli ja öörežiim
  • Automaatne õnnetuse tuvastus
  • Magnetiline kinnitus

Laos

Tootekood: 2552864 Kategooria

Kirjeldus

Kinnita ja eemalda Prestigio RoadRunner 185 autokaamera kõigest sekunditega tänu magnetilisele kinnitusele. Suurepärane pildikvaliteet on tagatud igal ajal – nii päeval kui ka öösel. Kaamera on varustatud G-sensoriga, mille aktiveerumisel talletatakse video eraldi kausta, et vältida ülekirjutamist.

Ühe käega kinnitamine
RoadRunner 185 kaamerat saab paigaldada ühe käega tänu magnetilisele kiirkinnitusele. Pöörlev disain võimaldab juhil mugavalt leida enda jaoks kõige sobivama vaatenurga. Kaamera saab toidet kinnituse kaudu – ühtki juhet ei ole seadme endaga ühendatud.

Kvaliteetne salvestus igal ajal
Kompaktne RoadRunner 185 salvestab kõrglahutusega FullHD videot – 1920 × 1080 30 kaadrit sekundis. Lai, 140-kraadine vaatenurk talletab kõik auto ees toimuva suure detailsusega. Öörežiim tagab, et iga õnnetus saaks salvestatud, isegi pimedal ajal.

Selge pilt
Sõidusalvesti seadistamine on lihtne ja mugav tänu 2-tollisele IPS ekraanile, mis pakub selget ja detailset pilti koos täpsemate värvidega.

G-sensor
G-sensor teab, mil toimub äkkpidurdus, õnnetus või jõulisem kiirendus. Kui sensor aktiveerub, talletatakse video eraldi kausta, et vältida ülekirjutamist. RoadRunner 185 saad olla kindel, et õnnetushetk on kaameras olemas.

Lisakinnitus
Vali endale meelepärane kinnitusviis – komplektis on kaks kinnitust, et saaksid oma autosse parima lahenduse leida. Lisaks, kui Sul on mitu autot, siis võimaldab see kaamerat mugavalt ühest autost teise liigutada.

Lisainfo

GPS

Toide

Aku tüüp

Aku mahutavus

Liides

Kõrgus (mm)

Laius (mm)

Sügavus (mm)

Kaal

Värvus

Must

Töötemperatuur

Komplekti sisu