/ / / Razer hiir Basilisk V2

Razer hiir Basilisk V2

89,54

Laos

Tootekood: 1626619 Kategooria

Kirjeldus

Mängi omamoodi
Razer Basilisk V2 mängurihiir on täielikult kohandatav vastavalt Sinu mängustiilile – koos Basiliskiga jätad mänguareenile endast kustumatu jälje maha.

11 programmeeritavat nuppu
Basilisk V2 on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire 11 nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

Razer HyperShift
Võta oma mängurihiirest kõik kaardistades kõik selle 11 klahvi Razer HyperShift’iga, mis annab igale klahvile kaks funktsiooni. Klahvivajutusel saad sisse lülitada teise nupuprofiili ning oma mängu jooksu pealt muuta.

Reguleeritava vastupanuga kerimisrullik
Razer Basilisk V2 alumisel küljes häälestusnupp, millega saad kerimisrulliku hõõrdetugevust kohandada just Sulle meeldivaks. Tänu põhjalikule häälestusele saad täpsemini teha hüppeid, valida relvi või sooritada muid kerimisrulliku ülesandeid.

Razer optiline lüliti & Razer Focus+ sensor
Basilisk V2 on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklõps registreerub kõigest 0,2 sekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 20 000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Kombineerides need kaks Sinu osavusega, ei leidu Sulle virtuaalvõitlustes vastast.

Lisainfo

Brand

Razer