/ / / Razer hiir DeathAdder V2 Mini + Grip Tape

Razer hiir DeathAdder V2 Mini + Grip Tape

59,70

Laos

Tootekood: 1753945 Kategooria

Kirjeldus

Maailma parim mänguhiir. Nüüd Mini suuruses.
Väike, kuid maine ja jõudluse poolest tohutu – Razer DeathAdder V2 Mini on väike, ergonoomiline mänguhiir, mis jätkab legendaarset pärandit. Pakkudes konkurentsitut käitlemist ja mugavust väiksemate kätega mängijatele ning pakkudes tehnikat, et suurust vähendada.

Razer optiline lüliti
DeathAdder V2 on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklõps registreerub kõigest 0,2 sekundiga. Kombineerides selle Sinu osavusega, ei leidu Sulle virtuaalvõitlustes vastast.

Razer SpeedFlex kaabel
Isegi DeathAdder hiire kaabel on viimse detailini läbi mõeldud. Razer SpeedFlex kaabel on eriti sujuv paindlik, tagades, et see ei lohise ega takista Sind.

Tipptasemel kerimisrullik
Razer DeathAdder V2 Mini kerimisrullik on optimeeritud sujuvaks kasutuseks. Tänu sellele saad sooritada hüppeid, relvavalikuid ja muid kerimisrullikule määratud ülesandeid veel täpsemalt ja kiiremalt.

8 programmeeritavat nuppu
DeathAdder V2 Mini on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire kaheksa nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

Libisemisvastased kleepsud
Hiire kasutamise parandamiseks on selle väikese ergonoomilise mänguhiire komplektis libisemisvastaseid kleebised, mis on higi imavad ja mida saab hiire ülaosale ja külgedele kinnitada.

Lisainfo

Brand

Razer