/ / / Razer juhtmevaba hiir Basilisk Ultimate + laadimisdokk

Razer juhtmevaba hiir Basilisk Ultimate + laadimisdokk

189,06

Laos

Tootekood: 1577644 Kategooria

Kirjeldus

Võit kunagi nii isiklik olnud. Razer Basilisk Ultimate on suure jõudlusega juhtmevaba mänguhiir, mille välimust ning tunnetust saab häälestada täpselt nii nagu soovid. Ainsa, kellel võimalused otsa saavad, on Sinu vastased.

Razer HyperSpeed juhtmevaba tehnoloogia
25% kiirem kui ükski teine juhtmevaba tehnoloogia – tänu kiirele andmeedastusele ja sujuvale ühilduvusele ei erine see kuidagi juhtmega hiirest.. välja arvatud rohke liikumisvabaduse poolest.

11 programmeeritavat nuppu
Basilisk Ultimate on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire 11 nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

14 Razer Chroma valgustsooni
Iga Basiliski valgustsooni saab Chroma Studio kaudu eraldi seadistada – nii saadavad Sind vastaseid alistades vinged valgusefektid.

Muudetava tundlikkusega kerimisrullik
Razer Basilisk hiire all olev rullik võimaldab muuta kerimisrulliku tundlikkust. Tänu sellele saad sooritada hüppeid, relvavalikuid ja muid kerimisrullikule määratud ülesandeid veel täpsemalt ja kiiremalt.

100 tundi järjestikust mängutundi
Parendatud juhtmevaba tehnoloogia võimaldab Basilisk Ultimate’ga mängida kuni 100 tundi järjest – mängid päevas kümme tundi? Lae vaid iga kümne päeva tagant.

5 mäluprofiili
Basilisk Ultimate’ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis vaid hetkega.

Razer hiiredokk
Praktiline laadimisdokk ühildub sujuvalt teiste Razer Chroma seadmetega.

Lisainfo

Brand

Razer