Razer juhtmevabad kõrvaklapid Hammerhead True Wireless Pro

273,24

Laos

Tootekood: 1966800 Kategooria

Kirjeldus

Täielik müravabadus
Ainult nauding, ei mingit müra. Hammerhead True Wireless Pro kõrvaklapid on Razer’i inseneride tipptasemel töö vili. THX sertifitseeritud heli, hübriidne aktiivne mürasummutus ja ülimadala latentsusega ühendus võimaldavad Sul keskenduda oma muusikale, mängudele ja videodele paremini kui eales varem.

Hübriidne aktiivne mürasummutus (ANC)
Hammerhead True Wireless Pro kõrvaklapid tabavad ka kõige õrnema müravõnke ning lülitab selle välja, et saaksid keskenduda vaid olulisele.

THX sertifitseeritud
THX Ltd ekspertide poolt testitud ja optimeeritud Hammerhead True Wireless Pro tagavad rikkaliku ja tasakaalus helipildi nii muusika, filmide kui mängude jaoks.

Kõrvasisene disain
Mugav ja hästi paigal püsiv kõrvasisene disain aitab veelgi müra vähendada tänu Comply otsakutele. Et klapid istuksid mugavalt igaühe kõrvas, saad valida täpselt enda jaoks õige suurusega otsakud 6 erineva paari vahelt.

60 ms madala latentsusega ühendus
Razer Hammerhead True Wireless Pro juhtmevabadel kõrvaklappidel on äärmiselt madal 60 ms latentsus, mis tähendab, et heli püsib seadmega sünkroonis ega hakka kunagi lag’ima. See annab Sulle eelise nii mängides kui ka kaasahaarava kogemuse videode vaatamisel ja muusika mängimisel.

Kuuldavus, siis kui seda vajad
Juhuks, kui pead end ümbritsevast keskkonnast rohkem teadlik olema – näiteks teed ületades või tuttavaga vesteldes – saad sisse lülitada Quick Attention režiimi, mis laseb heli väljastpoolt sisse.

Puutetundlik juhtimine
Muusikapalade käima panemine, lugude vahetamine või pausile panemine, kõnede vastu võtmine, mürasummutuse sisse lülitamine ja nutitelefoni häälassistendi aktiveerimine on kõik võimalik kõrvaklappide puutetundliku liidese kaudu.

Kuni 20 tundi muusikanaudingut
Naudi kuni 4 tundi järjestikku muusika kuulamist ja pista seejärel klapid laadimiskarpi, mis kannab endaga veel 16 tundi akukestvust. Kusjuures pannes kõrvaklapid 15 minutiks laadimiskarpi, saab neisse piisavalt energiat sisse puhuda, et veel 3 tundi muusikat kuulata (ilma mürasummutuseta).

Lisainfo

Bränd

Razer