/ / / Razer juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon Nari Essential

Razer juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon Nari Essential

99,50

Laos

Tootekood: 1204462 Kategooria

Kirjeldus

Tõeliselt vajalik juhtmevaba peakomplekt mängurile
Sukeldu täielikult tipptasemel helitehnoloogiasse ning ülimasse mugavusse. Tänu täiesti uuel tasemel ruumilisele helile on kõik Sinu meeled kõrgendatud, et saaksid vabalt ja võimalikult tõetruult mängumaailmasid avastada. Seda kõike aitab saavutada Razer Nari Essential peakomplekt.

2,4 GHz juhtmevaba ühendus
2,4 GHZ ühendus pakub täielikult viivitustevaba helikvaliteeti kuni 12 meetri ulatuses ning seda ühendusprobleemideta. Kuni 16-tunnine aku kestvus tagab sulle täieliku juhtmevabaduse kogu päeva vältel.

THX ruumiline heli
THX ruumilise heli tehnoloogia viib traditsioonilise ruumilise heli täielikult uuele tasemele. Nimelt loob THX tehnoloogia Sinu ümber 360-kraadise sfäaari, mis aitab Sul reageerida igast suunast tulevatele mängumaailmas liigutustele või helidele. Lase oma kiskjalikud instinktid valla ning kasuta heli oma ohtlikuima relvana.

Täiuslik mugavus
Razer Nari Ultimate peakomplekti disainimisel on silmas peetud seda, et see oleks varustatud mugavusega, mis võimaldab Sul lausa tundideks täielikult mängumaailma põgeneda ilma pinge või väsimuseta. Jahutava geeliga kõrvapadjad vähendavad kuumuse kogunemist pikkade ja pingeliste mängusessioonide ajal. Kunstnahast pehmed kõrvapadjad on suured ning ovaalse kujuga, mis katavad kõrva korralikult ning pakuvad suurepärast isolatsiooni ümbritsevast mürast. Automaatselt reguleeritav peapael võimaldab maksimaalselt kohandamist, et sobituda iga peakujuga.

Lisainfo

Brand

Razer