/ / / Razer klaviatuur BlackWidow V3 RU

Razer klaviatuur BlackWidow V3 RU

109,45

Laos

Tootekood: 1776262 Kategooria

Kirjeldus

Tunneta erinevust
Razer BlackWidow on alati olnud mänguriklaviatuuride kuldstandardiks ning nüüd BlackWidow V3 versioonis on võetud kõik selle komponendid ning viidud järgmisele tasemele tänu Razer mehhaanilistele lülititele ja Razer Chroma RGB valgustusele.

Uue taseme mehhaanilised lülitid
Uued Razer mehhaanilised lülitid on stabiilsemad kui eales varem ning nüüd ka tolmu- ja niiskuskindlamad. Märkimisväärne 80 miljoni klahvivajutuse pikkune eluiga tagab, et BlackWidow V3 on Sinuga igal mängul, igal turniiril.

Turniiritasemel täpsus
Uued Razer mehhaanilised lülitid on standardiks kõigile uutele Razer klaviatuuridele. Need tagavad kiiruse ja tagasiside nagu mitte kunagi varem.

Chroma versioon
Kasutaja saab valida klaviatuuri valgustuse värvuse 16,8 miljoni erineva värvitooni vahel ning lisada erinevaid valgustusefekte oma seadmele. Lisaks saab sünkroniseerida valgustusefekte teiste Chroma versiooni lisatarvikute vahel, et lisaseadmed oleks täpselt samamoodi valgustatud ning samade eriefektidega.

Razer Synapse 3 tugi
Razer BlackWidow V3 on klaviatuur, mis kuulub tõeliselt Sulle. Tänu Razer Synapse 3 toele saab seadistada individuaalseid klahve, personaliseerida valgustust ja salvestada makrosid täpselt nii nagu Sulle meeldib. Enam pole piiranguid klaviatuuri seadistamisel.

Lisainfo

Brand

Razer