/ / / Razer kõrvaklapid + mikrofon BlackShark V2 X Gaming

Razer kõrvaklapid + mikrofon BlackShark V2 X Gaming

69,65

Laos

Tootekood: 1724445 Kategooria

Kirjeldus

Razer BlackShark V2 X – hämmastava heli, ülimalt selge mikrofoni ja passiivse mürasummutusega kõrvaklapid.

Razer™ TriForce 50mm elemendid
Razer TriForce patenteeritud disain töötab nagu kolm helidraiverit ühes – häälesta kõrgeid, keskmisi ja madalaid helisagedusi eraldi ning naudi rikkalikemaid kõrgeid noote, võimsamat bassi ja kristallselgeid vokaale.

Razer HyperClear kardioidmikrofon
BlackShark V2 X on varustatud Razer HyperClear mikrofoniga, mis tagab kristallselge hääleedastuse ja mürasummutuse. Sellel painduva varrega mikrofonil on optimeeritud disain, mis kindlustab selgema heliedastuse.

Passiivne mürasummutus
Rõkkav publik või arvutiümin – BlackShark V2 X kõrvaklappidega ei kuule Sa häirivat müra ja saad keskenduda olulisele. See on võimalik tänu suletud klapidisainile ja kõrvapatjadele, mis ümbrisevad Su kõrvu täielikult.

Mugavus ennekõike
Tänu kergele disainile – vaid 240 g – võid isegi unustada, et Sul klapid peas on. Paks peatoe disain ja mäluvahust kõrvapadjad võimaldavad klappe kande ka mitmeid tunde järjest.

7.1 ruumiline heli
Windows 10 64bit arvutiga klappe kasutades saad sisse lülitada ruumilise heli, tänu millele kuuled ära ka kõige väiksemad detailid – nii vaiksed sammud Sinu selja taga hiilimas kui ka peadpööritavad plahvatused.

Kasuta erinevate seadmetega
BlackShark V2 X kasutab universaalset 3,5 mm pistikut, mis ühildub nii Windows ja Mac arvutite kui PS4, Xbox One, Nintendo Switch mängukonsoolide ja nutiseadmetega.

Lisainfo

Brand

Razer