Razer kõrvaklapid + mikrofon BlackShark V2 X USB

106,32

  • 7.1 ruumilise heliga kõrvapealsed kõrvaklapid
  • TriForce 50 mm elemendid & memory foam kõrvapadjad
  • Painduva varrega Razer HyperClear kardioidmikrofon
  • Passiivse mürasummutusega disain
  • USB ühendust tagab selgema heli

Ainult 1 laos

Tootekood: 3132415 Kategooria:

Kirjeldus

Razer BlackShark V2 X – hämmastava heli, ülimalt selge mikrofoni ja passiivse mürasummutusega kõrvaklapid.

Razer™ TriForce 50mm elemendid
Razer TriForce patenteeritud disain töötab nagu kolm helidraiverit ühes – häälesta kõrgeid, keskmisi ja madalaid helisagedusi eraldi ning naudi rikkalikemaid kõrgeid noote, võimsamat bassi ja kristallselgeid vokaale.

Razer HyperClear kardioidmikrofon
BlackShark V2 X on varustatud Razer HyperClear mikrofoniga, mis tagab kristallselge hääleedastuse ja mürasummutuse. Sellel painduva varrega mikrofonil on optimeeritud disain, mis kindlustab selgema heliedastuse.

Passiivne mürasummutus
Rõkkav publik või arvutiümin – BlackShark V2 X kõrvaklappidega ei kuule Sa häirivat müra ja saad keskenduda olulisele. See on võimalik tänu suletud klapidisainile ja kõrvapatjadele, mis ümbrisevad Su kõrvu täielikult.

Mugavus ennekõike
Tänu kergele disainile – vaid 240 g – võid isegi unustada, et Sul klapid peas on. Paks peatoe disain ja mäluvahust kõrvapadjad võimaldavad klappe kande ka mitmeid tunde järjest.

7.1 ruumiline heli
Windows 10 64bit arvutiga klappe kasutades saad sisse lülitada ruumilise heli, tänu millele kuuled ära ka kõige väiksemad detailid – nii vaiksed sammud Sinu selja taga hiilimas kui ka peadpööritavad plahvatused.

USB-A ühendus
Erinevalt 3,5 mm kõrvaklappidest, mis peavad lootma arvuti helikaardile, on USB-kõrvaklappidel oma helitöötlussüsteem, mis võimaldab filtreerida heli ja eemaldada ümbritsevat müra, mille tulemuseks on palju puhtamad helid.

Lisainfo

Värvus

Must

Kaal (g)

Komplekti sisu

Sobivad seadmed

Sobivad operatsioonisüsteemid

Patjade materjal