Razer kõrvaklapid + mikrofon BlackShark V2

157,68

Ainult 1 laos

Tootekood: 2048612 Kategooria:

Kirjeldus

Razer TriForce Titanium 50 mm elemendid
Razer TriForce Titanium patenteeritud disain töötab nagu kolm helidraiverit ühes – häälesta kõrgeid, keskmisi ja madalaid helisagedusi eraldi ning naudi rikkalikemaid kõrgeid noote, võimsamat bassi ja puhtaid vokaale.

Razer HyperClear superkardioidmikrofon koos USB helikaardiga
BlackShark V2 on varustatud Razer HyperClear mikrofoniga, mis tagab kristallselge hääleedastuse ja mürasummutuse. Sellel painduva varrega eemaldataval mikrofonil on optimeeritud disain, mis kindlustab selgema heliedastuse. USB helikaart võimaldab helikvaliteeti kohandada Razer Synapse rakenduse kaudu ning kasutada funktsioone nagu Mic Boost, Voice Gate, Volume Normalizatiion, Mic Equalizer ja Ambient Noise Reduction.

Passiivne mürasummutus
Rõkkav publik või arvutiümin – BlackShark V2 kõrvaklappidega ei kuule Sa häirivat müra ja saad keskenduda olulisele. See on võimalik tänu suletud klapidisainile ja kõrvapatjadele, mis ümbrisevad Su kõrvu täielikult.

Mugavus ennekõike
Tänu kergele disainile – vaid 320 grammi – võid isegi unustada, et Sul klapid peas on. Paks peatoe disain ja mäluvahust kõrvapadjad võimaldavad klappe kanda ka mitmeid tunde järjest.

THX ruumiline heli
Vahe hea heli ja fenomenaalse heli vahel – THX ruumilise heli tehnoloogia võimaldab Sul ülitäpselt ära tabada vaenlase püssitule asukoha või sukelduda täielikult mängumuusikasse. THX tehnoloogia tagab võimsama ruumilise heli kui 7.1 ning äratab heli ellu.

Lisainfo

Bränd

Razer