Razer kõrvaklapid + mikrofon Hammerhead BT

144,84

Laos

Kirjeldus

Razer Hammerhead BT juhtmevabade kõrvaklappidega koged esmaklassiliselt selget heli. Need vastupidavad kõrvaklapid on varustatud kvaliteetsete 10 mm suuruste dünaamilistele elementidega, eriti vastupidava aku kestvusega ning integreeritud mikrofoni ja juhtpuldiga, mis teevad nendest ideaalsed juhtmevabad kaaslased kõikjale kaasa võtmiseks.

Kestavad kogu päeva
Razer Hammerhead BT kõrvaklapid võivad uhkelda koguni kuni 8 tundi kestva akuga, tagades kuulajale tänu sellele terve päeva vältel juhtmevaba muusikat.

Valjem ja selgem heli kui kunagi varem
Razer Hammerhead BT kõrvaklapid on varustatud tavapärasest suuremate 10 mm suuruste elementidega, mis pakuvad kuulajale tunduvalt valjemat ja selgemat helipilti. Iga element on spetsiaalselt disainitud pakkumaks just sellist heli, mis tooks esile nii sügavaid bassinoote kui ka selgelt kõlavaid kõrgeid helisid.

Mugav magnetiga kaelapael
Razer Hammerhead Bluetooth kõrvaklapid on varustatud Bluetooth 4.1 ühenduvusega, mis rakendab tunnustatud aptX tehnoloogiat ning ei ohverda midagi helikvaliteedi arvelt. Sukeldu täiesti esmaklassilisse helikogemusse ning unusta igasugused kaablid.

Lisainfo

Bränd

Razer