Razer kõrvaklapid + mikrofon Hammerhead iOS

144,84

Laos

Tootekood: 1340771 Kategooria

Kirjeldus

Lammutavad bassihelid
Razer Hammerhead iOS kõrvaklapid toovad Sinuni ülima helikvaliteedi tänu suurtele 10 mm dünaamilistele elementidele ja spetsiaalselt seadistatud digitaal-analoog helikonverterile (DAC). Seega on tagatud sügavamad bassihelid ning ülim akustilise heli selgus nii muusika, mängude kui ka kõige muu puhul. Tänu mürasummutavatele silikoonist kõrvaotsakutele oled alati täielikult helidemaailma sukeldunud ning kaablisisene juhtpult võimaldab kõike hõlpsalt juhtida. Alumiiniumist korpus ning lamedad kaablid tagavad nende kõrvaklappide tõelise vastupidavuse.

Puhas digitaalne heli tänu Lightning ühendusele
Razeri pikaaegne kogemus tipptasemel kõrvaklappide tootmisel on viinud selleni, et valmis on saadud spetsiaalselt häälestatud digitaal-analoog helikonverter (DAC), mis suudab ära kasutada kõiki Apple Lightning ühenduse digitaalse väljundi omadusi. Tulemuseks on selge ja täpne heli, mis jõuab kuulajani otse algsest allikast ning mis on täielikult ilma 3,5 mm ühendusele omase vahetöötluseta.

Suuremad elemendid. Suurem heli.
Naudi tipptasemel helikvaliteeti, selgust ning bassi tänu suurtele 10 mm dünaamilistele elementidele. Need elemendid kasutavad kvaliteetseid neodüümiummagneteid ning tagavad valju ja selge moonutuste vaba heli ja bassi. Lisaks, hästi optimeeritud sisemine helikamber tõstab helikvaliteedi uuele tasemele.

Kontrolli täielikult oma heli
Häälesta heli selgust ja bassi mugavalt tänu Hammerhead iOS rakendusele. Valida saab eelseadistatud ekvalaisereid ning võimalik on ka täiesti ise kõike seadistada. Rakendusega on võimalik lisaks kontrollida ka kõrvaklappide valgustusefekte.

Lisainfo

Bränd

Razer