Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken 2019, must

106,32

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Legendaarne mängurite peakomplekt nüüd veelgi parem
Razer Kraken peakomplekt on juba oma aegade algusest saati endale mängurite hulgas mainet teinud kui vana klassik, millele saab alati loota. Kraken on oma kanda kinnitanud loendamatul hulgal mängurite üritustel, messidel ja turniiridel. Nüüd aga on see rahvalemmik saanud hulgaliselt täiendusi, et lisaks tipptasemel helikvaliteedile oleks tagatud ka ülim mugavus, mis võimaldab oma lemmikpeakomplektiga kas või terve päev järjest mängumaailma sukelduda. Teie ees on uus Razer Kraken.

Selge ja võimas heli
Naudi helidemaailma, mis toob Sinuni tipptasemel heli selguse ja võimsalt sügava bassi. Razer Kraken peakomplektiga kuuled ära ka kõige väiksemad detailid – nii vaiksed sammud Sinu selja taga hiilimas kui ka peadpööritavad plahvatused.

Paksema polsterdusega peapael
Täiustatud on ka Kraken kõrvaklappide peapaela, mis on nüüd varustatud veelgi paksema polsterdusega, et veelgi enam leevendada pikkade mängusessioonide jooksul kogunevat pinget. Seejuures aga on Kraken kõrvaklappide alumiiniumimaagist valmistatud raam ülimalt kerge, paindlik ja vastupidav.

Tundidepikkune mugavus
Veelgi rohkem mugavust pakuvad ka jahutava geeliga kõrvapadjad, mis vähendavad kuumuse kogunemist pikkade ja pingeliste mängusessioonide ajal. Pehme riide ja kunstnaha koosulus pakub mugavust ning mürasummutust, et saaksid nautida tundidepikkuseid mängusessioone.

Täiustatud kardioid mikrofon
Razer Kraken kõrvaklapid on varustatud kardioid mikrofoniga, mis püüab selgelt kinni just mikrofoni ees oleva heli, hüljates kõrvalt ja tagant kostuvad taustahelid ja -müra. Seega on tagatud, et Sinu tiimikaaslased kuulevad Sind alati valjult ja selgelt.

Lisainfo

Bränd

Razer