Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken Console, must/sinine

106,32

Laos

Tootekood: 1389436 Kategooriad: , , , , ,

Kirjeldus

Legendaarne mängurite peakomplekt nüüd veelgi parem
Razer Kraken Console on uudne mängukonsoolidega kasutamiseks suunatud versioon vanast klassikalisest Kraken peakomplektist. Tipptasemel heli on Kraken Console kõrvaklappide puhul tagatud nii intensiivse mängukeerise keskel võisteldes kui ka lihtsalt kodus oma lemmikmuusikat kuulates. Ülim kergus ja mugavus võimaldab Sul oma lemmikpeakomplektiga kas või terve päev järjest mängumaailma sukelduda. Teie ees on uus Razer Kraken Console.

Selge ja võimas heli
Naudi helidemaailma, mis toob Sinuni tipptasemel heli selguse ja võimsalt sügava bassi. Razer Kraken peakomplektiga kuuled ära ka kõige väiksemad detailid – nii vaiksed sammud Sinu selja taga hiilimas kui ka peadpööritavad plahvatused.

Paksema polsterdusega peapael
Täiustatud on ka Kraken kõrvaklappide peapaela, mis on nüüd varustatud veelgi paksema polsterdusega, et veelgi enam leevendada pikkade mängusessioonide jooksul kogunevat pinget. Seejuures aga on Kraken kõrvaklappide alumiiniumimaagist valmistatud raam ülimalt kerge, paindlik ja vastupidav.

Tundidepikkune mugavus
Veelgi rohkem mugavust pakuvad ka jahutava geeliga kõrvapadjad, mis vähendavad kuumuse kogunemist pikkade ja pingeliste mängusessioonide ajal. Pehme riide ja kunstnaha koosulus pakub mugavust ning mürasummutust, et saaksid nautida tundidepikkuseid mängusessioone.

Täiustatud kardioid mikrofon
Razer Kraken kõrvaklapid on varustatud kardioid mikrofoniga, mis püüab selgelt kinni just mikrofoni ees oleva heli, hüljates kõrvalt ja tagant kostuvad taustahelid ja -müra. Seega on tagatud, et Sinu tiimikaaslased kuulevad Sind alati valjult ja selgelt.

Lisainfo

Bränd

Razer