/ / / Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken Ultimate, must

Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken Ultimate, must

149,26

Laos

Tootekood: 1526568 Kategooria

Kirjeldus

Muuda heli oma relvaks
Kraken Ultimate peakomplekt annab Sulle isegi veidi ebaõiglase edu oma konkurentide ees. Krazen Ultimate on loodud selleks, et saaksid kogeda ülimat mänguelamust ning näidata kõikidele enda ründajatele koht kätte.

THX ruumiline heli
Razer Kraken Ultimate peakomplekt on varsustatud THX ruumilise heli tehnoloogiaga, mis viib traditsioonilise ruumilise heli täielikult uuele tasemele. Nimelt loob THX tehnoloogia Sinu ümber 360-kraadise sfääri, mis aitab Sul reageerida igast suunast tulevatele mängumaailmas liigutustele või helidele. Tänu sellele on Sul võimalik sukelduda veelgi sügavamale helidemaailma, olla teadlik Sind ümbritsevast ning suudad seega veelgi täpsemini vastase asukoha paika panna.

Kvaliteetsed 50 mm elemendid
Kvaliteetsed 50 mm elemendid on disainitud tooma kuulajani võimalikult loomuliku ja tõetruu ruumilise helipildi. Need kombineerivad endas nii võimsa bassi kui ka kristallselge helipildi, mis toovad Sinuni helimaailma, kus kuuled selgelt nii vaikseid samme selja taga hiilimas kui ka võimsaid plahvatusi.

Aktiivse mürasummutusega mikrofon
Kraken Ultimate peakomplekti peidetav mikrofon on varustatud aktiivse mürasummutustehnoloogiaga, mis tagab täiuslikult selge heli ning elimineerib ebavajaliku taustamüra rääkimise ajal. Arvutimürin ega rahvamasside hõiskamine Sinu tiimikaaslasteni igatahes ei kostu.

Täiuslik mugavus
Kraken Ultimate kõrvaklappidega saad nautida tundidepikkust mugavust. Jahutava geeliga kõrvapadjad vähendavad kuumuse kogunemist pikkade ja pingeliste mängusessioonide ajal. Peidetud süvendused tagavad mugavuse ka prillikandjatele ning leevendavad kõrvaklappide kandmisel tekkida võivat survet.

Razer Chroma RGB
Kasutaja saab valida kõrvaklappide valgustuse värvuse 16,8 miljoni erineva värvitooni vahel ning lisada erinevaid valgustusefekte oma seadmele.

Vastupidav konstruktsioon
Kõrvaklappide alumiiniummaagist valmistatud raam on ülimalt kerge, paindlik ja vastupidav, et nende intensiivseid mängusessioone mugavalt nautida mitmeid aastaid.

Lisainfo

Brand

Razer