Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken V3 X, must

106,32

Laos

Tootekood: 2062023 Kategooria

Kirjeldus

Naudi täielikult endassehaaravat heli ilma raskust tundmata – Razer Kraken V3 X, USB ühendusega peakomplekt võimaldab Sul mängida, mängida ja mängida – nii kaua kui hing ihaldab. Täiustatud patenteeritud Razer™ TriForce draiveritega uskumatult realistliku heli jaoks – on aeg end helimaailmasse kaotada.

Ülim kergus ja mugavus
Razer Kraken V3 X kõrvaklapid on disainitud niivõrd kergeks – kõigest 285 grammi –, et Hübriidne kangast ja mäluvahust kõrvapadjad on mõnusalt hingavad
Pehme polsterdatud peapael ei tekita peale ega kaelale pingeid ning tagab mugavad tundidepikkused mängumaratonid
Kõrvaklapid püsivad kindlalt ja mugavalt pea ümber

Razer TriForce 40 mm elemendid
Kuule mängu iga detaili tänu Razer TriForce 40 mm neodüümiummagnetitega elementidele, mis kannavad Sinuni rikkalikud kõrged noodid, ereda helipildi ja võimsa bassi. Seda kõike tänu Razeri patenteeritud 3-osalisele helidraiveri disainile, mis keskendub kõrgetele, keskmistele ja madalatele sagedustele eraldi.

7.1 ruumiline heli
7.1 ruumiline heli võimaldab ülimalt täpselt määrata, millisest suunast heli tuleb ning seega saad oma vastaste asukohad kergusega tuvastada.

Razer™ HyperClear kardioid mikrofon
Razer Kraken V3 X kõrvaklapid on varustatud painduva varrega kardioid mikrofoniga, mis püüab selgelt kinni just mikrofoni ees oleva heli, hüljates kõrvalt ja tagant kostuvad taustahelid ja -müra. Seega on tagatud, et Sinu tiimikaaslased kuulevad Sind alati valjult ja selgelt.

Razer Chroma™ RGB valgustus
16,8 miljonit värvitooni, lugematud mustrid, dünaamilised mängusisesed valgusefektid. Razer Kraken V3 X valgustus ühildub tuhandete seadmete ning sadade mängude ja rakendustega. Anna sellele veelgi vunki juurde täiustatud funktsioonidega nagu Chroma Studio, Visualizer, Connect ja Workshop.

Mugavad juhtnupud
Helitugevuse ning mikrofoni väljalülituse nupud asuvad mugavalt vasaku kõrvaklapi all ning annavad Sulle täieliku kontrolli heli üle.

Lisainfo

Bränd

Razer