Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken X Console, must/sinine

80,64

Laos

Kirjeldus

Ülim kergus ja mugavus
Razer Kraken X peakomplekti 7.1 ruumilise heli ning ülimalt kerge disaini abil sukeldud mängudemaailma sellisel tasemel, et unustad üldse ära, et Sul kõrvaklapid peas on. Naudi tundidepikkuseid mängumaratone Razer Kraken X kõrvaklappidega täiuslikus mugavuses.

Selge ja täpne helikvaliteet
Razer Kraken X on varustatud 7.1 ruumilise heli tarkvaraga, mis võimaldab Sul ülimalt täpselt määrata, millisest suunast heli tuleb ning seega saad oma vastaste asukohad koguni piinliku täpsusega paika panna. Kvaliteetsed kohandatavad 40 mm neodüümiummagnetitega kõlarid pakuvad Sulle selget ja tasakaalustatud helipilti ning saad täiel rinnal nautida nii võimsaid plahvatushelisid kui salajasi hiilivaid samme.

Ülimalt kerge 250-grammine konstruktsioon
Razer Kraken X kõrvaklapid on disainitud olema niivõrd kerged, et kandes neid peaaegu ei tunnegi. Pehmetel memory foam kõrvapatjadel on spetsiaalsed kanalid ka prillikandjatele, et saaksid nautida täiuslikku mugavust ning parimat helisummutust. Pehme polsterdatud peapael ei tekita peale ega kaelale pingeid ning tagab mugavad tundidepikkused mängumaratonid.

Kristallselge heliga mikrofon
Razer Kraken X kõrvaklapid on varustatud kardioid mikrofoniga, mis püüab selgelt kinni just mikrofoni ees oleva heli, hüljates kõrvalt ja tagant kostuvad taustahelid ja -müra. Seega on tagatud, et Sinu tiimikaaslased kuulevad Sind alati valjult ja selgelt.

Mugavad juhtnupud
Helitugevuse ning mikrofoni väljalülituse nupud asuvad mugavalt vasaku kõrvaklapi all ning annavad Sulle täieliku kontroll oma heli üle.

Lisainfo

Bränd

Razer