/ / / Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken X USB, must

Razer kõrvaklapid + mikrofon Kraken X USB, must

69,65

Laos

Tootekood: 1545463 Kategooria

Kirjeldus

Tundidepikkune kergus ja mugavus
Razer Kraken X USB kõrvaklappidega saad mugavalt nautida lõputuid mängumaratone, sest peakomplektis on ühendatud tipptasemel helikvaliteet ning ülimalt kerge disain.

7.1 ruumiline heli
Kraken X USB kõrvaklapid on varustatud 7.1 ruumilise heli tarkvaraga, mis võimaldab Sul ülimalt täpselt määrata, millisest suunast heli tuleb ning seega saad oma vastaste asukohad koguni piinliku täpsusega paika panna.

Ülim kergus ja mugavus
Razer Kraken X USB kõrvaklapid on disainitud olema niivõrd kerged, et kandes neid peaaegu ei tunnegi – kõigest 275 grammi. Pehmetel memory foam kõrvapatjadel on spetsiaalsed kanalid ka prillikandjatele, et saaksid nautida täiuslikku mugavust ning parimat helisummutust. Pehme polsterdatud peapael ei tekita peale ega kaelale pingeid ning tagab mugavad tundidepikkused mängumaratonid. Seejuures püsivad kõrvaklapid kindlalt ja mugavalt pea ümber.

Painduva varrega kardioid mikrofon
Razer Kraken X USB kõrvaklapid on varustatud kardioid mikrofoniga, mis püüab selgelt kinni just mikrofoni ees oleva heli, hüljates kõrvalt ja tagant kostuvad taustahelid ja -müra. Seega on tagatud, et Sinu tiimikaaslased kuulevad Sind alati valjult ja selgelt.

40 mm elemendid
Kohandatavad 40 mm neodüümiummagnetitega kõlarid tagavad võimsa bassi ning laia ja selge helipildi. Seega saad nii võimsaid plahvatusi kui salajasi hiilivaid samme kuulda võimalikult tõetruult.

Roheline valgustus
Kõrvaklapid on varustatud hõõguva rohelise valgustusega, mis muudab need tõeliselt stiilseks.

Mugavad juhtnupud
Helitugevuse ning mikrofoni väljalülituse nupud asuvad mugavalt vasaku kõrvaklapi all ning annavad Sulle täieliku kontroll oma heli üle.

Lisainfo

Brand

Razer