Reolink rajakaamera Keen Ranger PT

580,08

  • 360° pööratav 3G/4G LTE rajakaamera
  • 2560 × 1440 15 kaadrit/s videosalvestus
  • Looma- ja inimesetuvastus, kahesuunaline kõne
  • Nähtavus pimedas kuni 10 meetrit
  • Komplektis päikesepaneel

Ainult 1 laos

Tootekood: 3169506 Kategooria:

Kirjeldus

Looduse jaoks disainitud
See pöörav-kallutatav rajakaamera suudab pakkuda 360° vaateid ja katta rohkem alasid kui kunagi varem. Mõne klõpsuga mobiilirakenduses saad kaamera nurka käsitsi reguleerida ja seejärel näha kõike, mida soovid.

Nutikad reaalajas märguanded
Ära jää ilma hetkest, kui loom Sinu kaamerast möödub. Saad kohe oma telefoni teavituse või e-kirja teel teate koos sündmuskohal tehtud ülesvõtetega.

Vaata igal ajal otseülekandeid
Vaata otseülekannet Reolinki mobiilirakenduse kaudu igal ajal ja igal pool. Ilma kohaleminemata ja seal lõhna mahajätmata saad kodus olla ja teada, mis looduses toimub.

2K lahutusvõime
2K lahutusvõime (2560 × 1440) on 1080p-ga võrreldes üsna suur uuendus. Saad nautida kristallselgeid pilte põnevatest loodusmaastikest. Näed looduse parimaid külgi nii, nagu oleksid ise seal.

Ei kaota asukohti
On oluline, et Sa ei kaotaks kunagi tähtsaid asukohti. Nüüd saad kohandada oma kaarti rakenduses, lisades markereid kohtadele, kus hirved ilmuvad ja kuhu paigaldad rajakaamera või paned sööta, nii et saad alati teada, kust neid uuesti leida.

Rikkalikud funktsioonid ja lihtne kasutada
Keen Ranger PT on suurepärane rajakaamera, millel on hunnik fantastilisi funktsioone ja mida igaüks saab endale lubada. Suure jõudlusega on see osutunud ideaalseks valikuks jahimeestele ja loodusvaatlejatele.

Nähtamatud IR LED-id (940 nm)
Kiirgavad nähtamatut valgust, mis aitab kaameral jäädvustada loomi pimedas ilma neid jahmatamata või hirmutamata.

0,5 s kiire päästiku kiirus
Kaamera alustab salvestamist nii kiiresti kui võimalik, et saaksid paremini jälgida raskesti tabatavaid või kiiresti jooksvaid loomi.

Toide
Töötab peatumata, sest seda toidab pikaajaline 6000 mAh aku ja päikesepaneel (kaasas). Enam ei ole vaja sagedasi laadimisi.

Inimese tuvastamine + kahesuunaline heli
Saad kohe teada, kui kaamera on kellegi tabanud. Saad ka reaalajas kuulata ja vastu rääkida.

Intelligentne loomade tuvastamine
Saad kohe teate, kui loom avastatakse. Nüüd saad neid salapäraseid olendeid kohe jälgida, kui nad ilmuvad. Praegu toetatud loomaliigid on järgmised: hirv, karu, hunt, metssiga, kalkun, rebane, ilves jne.

Sündinud vabana koos 4G võrguga
Keen Ranger PT on 100% juhtmeta rajakaamera, mis töötab 4G LTE mobiilsidevõrgus. Enam ei pea muretsema WiFi või pistikupesade pärast. See on loodud loomade videote ja piltide püüdmiseks ning andmete edastamiseks Sinu seadmetesse kaugelt.