Ricoh WG-80, oranž

451,68

  • 16-megapiksline CMOS sensor
  • 5× optiline suum (28–140 mm)
  • FullHD 1920 × 1080 30p videosalvestus
  • 2,7-tolline LCD-ekraan
  • Seiklus- ja ilmastikukindel korpus

Laos

Tootekood: 2797041 Kategooria:

Kirjeldus

Veekindel Ricoh WG-80 kompaktkaamera on disainitud nii, et saaksid murevabalt jäädvustada oma lõbusaid ja põnevaid seiklusi. Olgugi et selle korpus on kompaktne ja kerge, tagab WG-80 silmapaistvad pildid ka raskemates oludes. Lisaks on kaamera varustatud kuue täiustatud LED-valgustiga, et lähivõtted õnnestuksid veelgi paremini.

Seikluskindel kaamera
Ricoh WG seeria kaamerad on tuntud oma võimekuse poolest pildistada ka kõige raskemates oludes. Ricoh WG-80 kaameraga võid sukelduda 14 meetri sügavusele vee alla (kuni 2 tundi). Kui kaamera juhtub kukkuma 1,6 m kõrguselt, saad selle lihtsalt üles korjata ja pildistamist jätkata. Lisaks kannatab kaamera kuni -10 °C külma ning kuni 100 kgf raskust.

Erakordne pildikvaliteet
Kaameras on 16-megapiksline tagantvalgustusega 1/2,3″ CMOS pildisensor, mis koostöös pildiprotsessoriga lubab minimaalset mürataset ning kiireid lugemiskiirusi. Samuti on võimalik sensori tundlikkust tõsta kuni ISO 6400, tehes pildistamise ka hämarates ning rasketes valgustingimustes lihtsamaks. Lihtsustamaks kehvades valgusoludes pildistamist veelgi, on kaameral Handheld Night Snap režiim, mis teeb automaatselt ühest stseenist mitu fotot ning paneb need üheks pildiks kokku.

Full HD videosalvestus
WG-80 salvestab Full HD 1920 × 1080 lahutusvõimega materjali 30 kaadrit sekundis H.264 formaadis. Video edastamiseks teistesse seadmetesse on kaamera küljel olemas microHDMI (Type D) väljund. Sujuvate videote saamiseks on kaameral ka elektrooniline Pixel Track SR stabilisaator.

Kuus LED-valgustit
Täiuslikult objektiivi ümber paigaldatud kuus LED-valgustit võimaldavad talletada detaile. Tagamaks, et alati oleks võimalik saada terav pilt, on olemas ka Instant Illumination Enhance funktsioon, mis lubab kiirendada säriaega samas tõstes LED-lampide eredust. Makro pole LED-tulukeste ainus funktsioon – selfisid tehes aitavad lambid kaameral selgeks teha, kas pildistatava nägu on ikka kaadris ning lihtsalt pimedas olles saab kasutada kaamerat taskulambina.

5× optiline suum
Kaameral on 5× suumiga 28–140 mm (35 mm ekvivalendina) objektiiv, mis võimaldab jäädvustada erinevaid stseene ja subjekte.

2,7-tolline LCD-ekraan
WG-80 on varustatud 2,7-tollise LCD-ekraaniga, mis on kaetud peegeldusvastase kihiga, et näeksid ekraani ka ereda päikesevalguse käes.

Lisainfo

Kaal 0,493 kg
Mõõtmed 17,5 × 13,8 × 8,3 cm
Ilmastikukindlus

Värvus

Oranž

Kõrgus (mm)

Laius (mm)

Sügavus (mm)

Kaal (ainult kere)

Kaal (koos aku ja mälukaardiga)

Kaamera mudel

Komplekti sisu