Roborock robottolmuimeja S6 MaxV, must

901,08

Laos

Tootekood: 1903439 Kategooria

Kirjeldus

LiDAR kaamera
Roborock S6 MaxV robottolmuimejal on kahekordne LiDAR kaamera, mis tuvastab kõik teele ette jäävad takistused ja hindab nende järgi oma asukohta ja kohandab marsruuti nende ümbert. Lisaks kaitseb kaamera Sinu turvalisust, kuna see ei salvesta mitte ühtegi tehtud pilti. Lisaks sellele, et Roborock S6 MaxV-l on üks parimaid kaameraid mida võib robottolmuimejatelt leida, on sellele ka kvaliteetne infrapunasüsteem. See võimaldab seadmel pimedas näha ja kasutada kõiki oma nutikaid omadusi ka öösel.

Suur imemisvõime
Üks selle robottolmuimeja suurepäraseid omadusi on see, et sellel on suurem imemisvõimsus kui teistel mudelitel, ulatudes 2500 Paskalini. See võimaldab robottolmuimejale majast suures koguses tolmu ja mustust kinni püüda. Samuti on Roborock S6 MaxV-l ka mopisüsteem, mis võimaldab lisaks tolmu imemisele ka põrandaid pesta.

Nutirakendusega juhtimine
Nii nagu enamikke teisi robottolmuimejaid, saab ka seda mudelit juhtida nutirakenduse abiga. Läbi WiFi ühenduse ühildub Roborock S6 MaxV nii Android kui ka iOS seadmetega. Nutirakendus võimaldab Sul kontrollida roboti marsruuti, näha võimalikke takistusi jne. Tänu mitmetasandilisele kaardistamissüsteemile tunneb seade ära maja erinevad korrused, et saaks vastavalt kohandusi teha. Lisaks saad igal maja korrusel määrata erinevad keelualad.

Kõrgtasemel pesemine
Roborock S6 MaxV-l on mitmeid täiustatud puhastamisfunktsioone, mis võimaldavad Sul määrata ruumide puhastamise ajakava, kohandades veevoolu ruumi kohta ja valides puhastamata alasid, et vaibad kuivana hoida. Spetsiaalne filter kontrollib automaatselt veekogust.

Võimas mudel
Roborock S6 MaxV töötab võimsa Qualcomm® APQ8053 kiibiga, mis juhib konvolutsioonilist Tensorflow tehisnärvivõrku. Treenitud kümnete tuhandete reaalsete piltidega, suudab see ära tunda ja vältida tavalisemaid takistusi, mis võivad teisi robottolmuimejaid komistama panna.

  • Imemisvõimsus: 2500 Pa
  • Navigatsioonitehnoloogia: LiDAR kaamera
  • Tolmupaak: 460 ml
  • Veepaak: 297 ml
  • WiFi ühenduvus
  • Müratase: 67 dB
  • Mõõdud: 35 × 35 × 9,65 cm
  • Kaal: 3,7 kg