Roborock robottolmuimeja S6 Pure, must

644,28

Laos

Tootekood: 1871225 Kategooria

Kirjeldus

Nutikad funktsioonid
Roborock S6 Pure robottolmuimeja on varustatud ülitäpse laserkaugusmõõturiga, mis pöörleb kiirusel 300 p/min. See võimaldab robottolmuimejal luua Sinu majast kaart 98% täpsusega. Nii saad ise valida kas robot koristab kogu maja või ainult kindla toa. S-seeria robotid teavad alati täpselt, kuhu nad lähevad, ja S6 Pure pole erand. Selles robottolmuimejas kasutatakse nutitelefonides leiduvat sama võimsat 32-bitist neljatuumalist protsessorit, mis suudab välja arvutada kõige tõhusama marsruudi iga ruumi koristamiseks, ilma et midagi vahele jääks.

Takistuste vältimine
Massiivsed andurid koos kiirendusmõõturite, odomeetrite, infrapunaandurite, kompasside ja muuga annavad S-seeria robottolmuimejale 360° tuvastatavuse. Seega teab robot alati, kus see asub, et vältida treppe ja pääseda läbi probleemsetest kohtadest. Lisaks saad kaitsta oma väärisesemeid virtuaalsete keelualade või virtuaalsete seintega. Seda kõike saad teha oma nutiseadmes kasutades nutirakendust.

Hämmastav imemisvõimsus
Roborock S6 Pure robottolmuimeja 2000 Pa imemisvõimsus on nii võimas, et see on võimeline põrandalt üles korjama ka AA patareisid. Robot eemaldab kogu mustuse ja lemmikloomade karvad puitpõrandatelt sama hõlpsalt nagu vaipadelt. Tänu 1500 p/min ventilaatorile ja täiustatud õhuvoolusüsteemidele on S6 Pure imemine ühtlane ka siis, kui tolmupaak on täis.

Rohkem kui lihtsalt tolmuimeja
See robottolmuimeja toob Sinu põrandale intensiivsema sära ülisuure 180ml veepaagi ja 480ml tolmupaagiga. Hinnangulise puhastusvahemikuga 150 ruutmeetrit suudab see kogu maja puhastada ühe käiguga. Robottolmuimeja aku võimaldab kuni 2,5 tundi pidevat puhastamist. Samuti naaseb robot ise laadimisdoki juurde kohe kui aku hakkab tühjaks saama. Roborock S6 Pure ühildub nii Amazon Alexa kui ka Google Assistantiga. 

  • Aku: 5200 mAh
  • Laadimisaeg: 3 tundi
  • Kasutusaeg: kuni 2,5 tundi
  • Mõõtmed: 350 × 350 × 96,5 mm
  • Kaal: 3,2 kg