Roborock robottolmuimeja S7+, must

1.029,48

  • Multifunktsionaalne robottolmuimeja
  • Koos automaatse tühjendusjaamaga
  • Imeb tolmu ja peseb põrandaid
  • Eemaldab kuni 99,9% bakteritest ja allergeenidest
  • WiFi ühenduvus

Laos

Tootekood: 2562077 Kategooria:

Kirjeldus

Heli vibratsioonitehnoloogiaga mopp
Roborock S7+ robottolmuimejal on uuenduslik VibraRise heli vibratsioonitehnoloogia, mis eristab seda mudelit eelmistest. Mopp vibreerib 3000 korda minutis, mis tagab sügava ja tõhusa puhastuse. VibraRise mopp eemaldab kuni 99,9% bakteritest ja allergeenidest. Mahukas 300 ml veepaak võimaldab põrandaid puhastada tõhusalt ja korralikult. Roborock S7+ mopp saab hakkama ka kuivanud plekkide eemaldamisega, mida paljud teised robottolmuimejad ei suuda.

Intelligentne vaibatuvastus
Vaiba tuvastamisel tõstab intelligentne Roborock S7+ mopi automaatselt üles, et vältida vaiba märjaks tegemist ja hakata vaibalt tolmu imema. Samuti tõstetakse mopp üles laadimisdokki jõudes, et vältida mustuse ja bakterite levikut ja inetuid jälgi põrandal.

Uuendatud põhihari
Mustuse kogumiseks peab tolmuimeja hari olema võimalikult põranda lähedal. Uuendatud Roborock S7+ ujuv põhihari jälgib maapinda väga tihedalt, et luua parim tulemus isegi ebaühtlastel pindadel. Täiskummist hari on vastupidav, ning selle spiraalsed harjased suudavad mustust paremini kinni püüda. Roborocki HyperForce imemissüsteemiga varustatud Roborock S7+ imemisvõimsus on 2500 Pa, mis suudab püüda kinni ka peenikese tolmu, prahi, juuksed ja karvad. Tolm saab eemaldatud ka nurkadest ja põrandapragude vahelt.

Täpne kaardistamine
Roborock S7 robottolmuimejal on LiDAR kaamera navigeerimine koos adaptiivsete marsruudialgoritmidega. Täpne LiDAR-navigatsioon loob Sinu kodust täpsed kaardid ja jälgib tõhusalt koristusmarsruute. Adaptiivsed marsruudialgoritmid täiustavad neid marsruute pidevalt maksimaalse tõhususe saavutamiseks. Võimalik on luua kuni 5 kaarti ehk kaardistada kuni 5 korrust.

Hääljuhtimine ja Roborock rakendus
Juhtimine Roborock rakenduse kaudu, samuti toetab hääljuhtimist. Rakendus võimaldab koristamist ajastada ja lülitada puhastamist sisse, kui Sa pole kodus. Automaatne tühjendamisjaam toimib ka laadijana ning suhtleb robottolmuimejaga.

Mahukas aku ja turvalukk
Lisaks on Roborock S7+ tolmuimejal mahukas 5200 mAh aku, mis suudab ühe laadimisega töötada kuni 180 minutit. Seega sobib Roborock S7+ ideaalselt kuni 240 m2 pindadele. Kui koristamise ajal juhtub, et aku saab tühjaks, läheb S7+ ise tagasi laadimisjaama ning peale laadimist jätkab sealt, kust pooleli jäi.
Uuel Roborock S7+ robottolmuimejal on turvalukk, mis takistab lastel koristamise alustamist ja tolmuimeja töö segamist.

Automaatne tühjendusjaam
Roborock S7+ robottolmuimejaga tuleb kaasa automaatne tühjendusjaam koos 3-liitrise tolmukotiga, mis mahutab kuni 120 päeva jagu prahti. Laadimisjaam kasutab mitmekihilist õhufiltreerimist, hoides tolmu doki sees olevas filtreerimissüsteemis, mis püüab kinni 99,99% osakestest suurusega kuni 0,3 mikronit. Bakterid ja tolm ei satu tühjendamise ajal õhku. Tolmukoti kiire tõmbamine sulgeb koti ning see on koheselt valmis eemaldamiseks. Tühjendusjaam on ühtlasi ka Roborock S7+ laadimisjaam.

  • Imemisvõimsus: 2500 Pa
  • Aku mahutavus: 5200 mAh
  • Navigatsioonitehnoloogia: LiDAR kaamera
  • Tolmupaak: 470 ml
  • Veepaak: 300 ml

Lisainfo

Värvus

Must

Kõrgus (mm)

Diameeter (mm)

Kaal (g)

Laadimisaeg

Aku mahutavus

Aku tüüp