/ / / Roccat hiir Kone Aimo Remastered, valge (ROC-11-820-WE)

Roccat hiir Kone Aimo Remastered, valge (ROC-11-820-WE)

65,83

Laos

Tootekood: 1502131 Kategooria

Kirjeldus

Ikoon. Uuendatud.
Uusim järeltulija Kone troonil, igakülgselt uuendatud. Kone Remastered säilitab eelkäija ergonoomilisuse ning lisab mugava pöidlaala, et omaksid hiire üle veelgi rohkem kontrolli.

5 valgustsooni
AIMO valgustus reageerib Sinu tegevusele ja muutub koos sellega. Kone Remastered on varustatud viie täielikult seadistatava valgustsooniga. Hiire valgustust saad programmeerida nii, et see kajastaks kasutatavat rakendust või profiili.

Kulumiskindel pealispind
Kone AIMO on kaetud hübriidse kulumiskindla pealispinnaga, mis tagab hea haarde ning on samas ka vastupidav ning mustust hülgav. Tänu läbimõeldud disainile on Kone AIMO uueväärne ka peale rohkeid mängumaratone.

Roccat Owl-Eye optiline sensor
Roccati Owl-Eye sensor on väljatöötatud mängureid silmas pidades. Selle ülitundlik kuni 16 000 dpi sensor on reguleeritav 1 dpi astmega, et sobida kõigi mängurite käe alla.

24 nupufunktsiooni
Ära lase enda mängustiili piirata hiire “väikesest” nuppude arvust. Roccati revolutsiooniline Easy-Shift[+] tehnoloogia võimaldab sul programmeerida hiire klahvide ala sekundaarseid funktsioone – lihtsad käsud, keerulised makrod ning kõik muu nende vahel – kokku tervelt 24 erinevat funktsiooni. Tänu sellele laiendad oma arsenali sõrmede all lihtsalt ning intuitiivselt, võimaldades Sul reageerida igale situatsioonile kiiremini, täpsemalt.

Lisainfo

Brand

Roccat