/ / / Roccat juhtmevaba hiir Kain 202 Aimo, valge (ROC-11-615-WE)

Roccat juhtmevaba hiir Kain 202 Aimo, valge (ROC-11-615-WE)

82,31

Laos

Tootekood: 1598609 Kategooria

Kirjeldus

Alati ühe kliki võrra eespool
Roccati tagatubades kinnisideeks saanud Kain on lõpuks kohal. Selle hiire loomiseks oli eesmärgiks saavutada parima tunnetusega hiireklikk, kuid põhjaliku töö tulemusena tehti hoopis kõik ümber – hiire kujust sisemiste mehhanismide ja pealispinna katteni välja. Nii sündiski tõeline meistriteos.

Sama hea tunnetus kui välimus
Kain’i disaini väljatöötamiseks kulus kaks aastat uuringuid ja põhjalikku testimist. Selle tulemusel sündis peensusteni läbimõeldud, ergonoomiline korpus, mis Sind ei sega ega piira. Iga osa Kain’ist, korpuse kujust nuppude ja kerimisrullikuni, on loodud selleks, et ka kõige pikemad mängumaratonid oleksid nauditavad.

Kulumiskindel pealispind
Kain on kaetud hübriidse kulumiskindla pealispinnaga, mis tagab hea haarde ning on samas ka vastupidav ning mustust hülgav. Tänu läbimõeldud disainile on Kain uueväärne ka peale rohkeid mängumaratone.

Tipptasemel Titan Click
Roccat on Kain’i loomisel teinud suure töö – iga hiirekomponendi optimeerimise tulemusel sündis Titan Click, mille kvaliteeti tunned igas hiireklikis. Mehhaanika on aga vaid üks osa uudsest Titan Click’ist, intelligentne algoritm Kain’i tarkvaras parendab ka signaalitöötluse kiirust. See tähendab, et Kain registreerib hiirekliki 16 ms kiiremini – nii võid oma vastasega ühelajal hiireklahvi vajutada, kuid Sinu klikk registreerub varem, andes Sulle selge eelise.

AIMO valgustus
AIMO on Roccati valgustussüsteem, mis muutub paremaks iga uue AIMO seadmega. Hiire valgustust saad programmeerida nii, et see kajastaks kasutatavat rakendust või profiili.

Rohkelt mänguaega
Roccati Owl-Eye sensor on väljatöötatud mängureid silmas pidades. See on energiasäästlik, kuid ei tee ühtki kompromissi täpsuse arvelt. Tänu sellele kestab juhtmevaba Kain’i aku kuni 50 tundi järjest (või 35 tundi koos valgustusega).

Lisainfo

Brand

Roccat