Roccat juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon Elo 7.1 Air (ROC-14-142-02)

132,00

Laos

Tootekood: 2139877 Kategooria:

Kirjeldus

Juhtmevaba ruumiline heli
Suurepärase ühendusega juhtmevaba disain, 7.1 ruumiline heli ja suured 50 mm elemendid viimasepeal helinaudinguks, müraeemaldusega mikrofon kristallselgeks kõneedastuseks, efektne AIMO valgustus ja ülimugav mäluvahust disain tundidepikkuseks kandmiseks – see on Roccat Elo 7.1 Air.

Dünaamiline disain
Mängurid tulevad igas vormis ja suuruses, kuid Elo 7.1 Air tagab mugavuse kõigile. Kohanduv peatugi ja pöörlevad mäluvahust kõrvapadjad hoolitsevad selle eest, et klapid oleksid mugavad ka tundidepikkusel kandmisel. Tänu spetsiaalsele kõrvapadja disainile on mäluvaht pehmem seal, kus Su prillid asetsevad, nii asetavad klapid prillisangadele vähem rõhku ja ka prillikandjad saavad ülimat mugavust nautida.

7.1 ruumiline heli
50 mm neodüümium elemendid kannavad Sinuni viimasepeal 7.1 ruumilise heli. Seda nimetatakse visuaalseks heliks, sest 360° helikarakteristika võimaldab kergusega tabada vastaste asukoha.

Superhuman Hearing
Lülita stereo või 7.1 režiimis sisse Superhuman Hearing, et kuulda ka kõige vaiksemaid krõbinaid ja samme.

Kristallselge kõne
TruSpeak mikrofonitehnoloogia tagab, et Su hääl kõlaks läbi mikrofoni täpselt sama nagu päriselus. Jäta hüvasti staatika ja sahinatega, Elo 7.1 Air kõrvaklapid hoolitsevad selle eest, et saaksid tiimikaaslastega segamatult nõu pidada. Mikrofon on ka eemaldatav, puhuks kui Sa seda ei vaja.

Kasuta mikrofoniketast, et mugavalt mikrofoni helitaset muuta. Nii saad kindel olla, et Sa ei pea mikrofoni karjuma.

Nutikas AIMO valgustus
Roccati valgustussüsteem AIMO lisab Su mänguvarustusele efekti. See töötab koos teiste AIMO-seadmetega, luues ägeda valgusefekti, ilma keeruka seadistamiseta.

Lisainfo

Bränd

Roccat